Skocz do zawartości

wjesna

Użytkownik
 • Postów

  1 490
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  76

Treść opublikowana przez wjesna

 1. @ZośkaZosia całość 9 godzin ale ile w tym było odpoczynku trudno mi powiedzieć, bo nie sprawdzalam czasu. Przechodziłaś też Rohacze? Chciałam zapytać czy są trudniejsze?
 2. A więc to tak nie palisz No właśnie wczoraj tak szlam za takim.kims kto też tak nie palił, tylko puszczał elektryczne dymy. Chciałam go koniecznie minąć bo nie znoszę żadnych papierosów ani tych prawdziwych ani innych. I tak sobie myślę, że może to @Mnich Admin idzie i dymi, zatem zerknęłam.na człowieka przy mijance Ale nie, to jednak to byl ktos inny, nasz @Mnich Adminjest duzo ładniejszy
 3. Wybraliśmy się w Tatry Zachodnie po stronie słowackiej Z parkingu Spalena na Banikowską Przełęcz I potem już Banikov, Hruba Kopa, Trzy Kopy i zejście do Smutnej Przełęczy. Powrót na parking Smutną Doliną. Chmury trochę zasłaniały widoki I pochłaniały szczyty, dopiero gdzieś w okolicach przełęczy po zejściu z Hrubej Kopy ustapily miejsca słońcu. Przejscie granią obfituje w łańcuchy, jak dla mnie nie jest łatwe do przejścia bo to też spora ekspozycja, ale szlo się nam dobrze, bo nie było wiatru, skała byla sucha, zatem warunki świetne. Zdjęć z grani mało, bardziej byłam skupiona na bezpiecznym przejściu niż fajnych kadrach. Gdy chmury się podniosły swietnie było widać Rohacze, Dolinę Żarska z górującym Barancem. Ale i tak najbardziej lubię odwrocic się w tył, by spojrzeć na przebyty szlak. Z praktycznych informacje- parking został zautomatyzowany, pobiera się bilet przy wjeździe a cena wzrosła do 8 euro za dzień. Do Taliakowej Chaty jeździ ciuchcia. Nie wiem czy zawsze tam jeździła, bo wcześniej widziałam podobną tylko jeżdżącą po dolinie a ta jechała również przez parking i do schroniska. Nie pyrcy jak ta drynda z Chocholowskiej. Ceny za przejazd nie znam.
 4. wjesna

  Papierowe Szlaki

  O jak dobrze!. W grupie od razu raźniej
 5. wjesna

  Papierowe Szlaki

  O, to byłoby coś dla mnie. Nie musiałabym obracać mapy
 6. wjesna

  Papierowe Szlaki

  Bo zwykła zwykle po pewnym czasie wygląda tak
 7. wjesna

  Papierowe Szlaki

  Lubię laminowane, łamane jak ta
 8. Ale masz smaki z rana To zamiast papierosa?
 9. Czyli możemy założyć klub miłośników papierowej mapy
 10. @jaaga76ładne, ciekawe miejsca odwiedzasz. Ale to zdjęcie z makami i kąkolami przebija wszystko. Kiedyś tak wyglądały zboża,mieniły się tymi kolorami, teraz obok na wielkim polu sąsiada jest 1 mak, na skraju, widać oprysk nie dotarł.
 11. Uaktualnię -milion i dwie. Jak się nam uda wyrwać
 12. Dokladnie taka byla pogoda i też dużo nie pochodziłam. Poszlismy nad Litworowy Staw ale nie doszliśmy. Trochę nam dolało i wróciliśmy się w połowie i na druga połowę meczu zdążyliśmy
 13. Napatrz się, bo w Warszawie tego nie masz
 14. Nie wiem jak teraz ale chwilę temu było tyle wody, że zamknęli wejścia
 15. Przypomniało mi sie jeszcze jeden film który niedawno obejrzalam, ktotego akcja działa sie w Zakopanem. Nie pamiętam tytułu, bo obejrzalam z przypadku gdzieś od połowy ale był stary, bo Jan Nowicki grał tam młodzieniaszka, który podrywał mieszkającą obok w pokoju ma stancji kobietę. I ta kobieta w pewnej chwili mówi - co za okropne góry!taka drożyzna!tu trzeba być milionerem! No, czyli tak było od dawna.
 16. Obejrzałam,,Białą odwagę" Podobała mi się strona wizualna- góry, chaty ale najbardziej w filmie zachwycily mnie przepiękne stroje góralskie. I podobała mi sie góralska gwara ktora nie męczyła uszu sztucznością. Trochę za dużo bohaterów i wątków, dlatego niektóre potraktowane po łebkach. Najbardziej szkoda tematu kurierow, ledwo chwila im poświęcona i to taka z tych słabszych. Za to znalazł się czas na sceny seksu i porodu. Ogólnie film jako opowieść mi się podobał. Natomiast dla kogoś kto nie lubi niezgodności historycznej w filmach to ten obraz może być męczący.
 17. wjesna

  Wycieczka na Rysy

  Ta uwaga jeszcze w ramach pouczeniu czy już mandatu?
 18. Ciekawe czy jest duzo chętnych
 19. wjesna

  Wycieczka na Rysy

  Też tam parkowałam, a nie mam na imię Janusz. Ale to miło być w elicie która potrafi zaparkować wszędzie.
 20. wjesna

  Wycieczka na Rysy

  A to niegrzeczni Słowacy. Czasem tam się parkowało. Ale chyba nie było zakazu.
 21. @barbie609 moderświetnie, że udało się zaczarować pogodę i mieliscie fajną wyprawę.
 22. wjesna

  Wycieczka na Rysy

  O noł, to nieźle. I to pomimo, że go powiększyli? Wzdłuż drogi na poboczu można było parkować?
 23. wjesna

  Gorce

  Też lubię tędy chodzić, przyjemnie idzie się lasem Coś tam burczało na niebie ale nie były to groźne pomruki. W kazdym razie przyjemnie się idzie gdy ruch na szlaku słaby.
 24. wjesna

  Gorce

  Bo w robocie jestem Z Trusiowki wyszlismy ścieżką edukacyjną a schodzilsmy przez Polanę Stawieniec. Pustki na szlakach.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...