Jump to content

vatra

Member
 • Content Count

  1,447
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  80

Everything posted by vatra

 1. No tak się wyczesał?‍♀️
 2. "Tłumy na szlaku" w Tatrach Bielskich ??
 3. @barbie609 dzięki że zabierasz mnie zawsze na swoje ciekawe traski??? Wyjaśnię może tylko, że ów efekt, który nieodłącznie towarzyszy naszym wędrówkom to nie są jakieś magiczne zaklęcia ani wyjątkowy fart tylko skutek wyboru bardzo dokładnie przemyślnych i przygotowanych tras. Ostatnio długi weekend spędziliśmy w Tatrach Slowackich na bardziej i mniej popularnych szlakach. W kilku miejscach spotkaliśmy nieco więcej ludzi ( przez jakąś godzinę na Polskim Grzebieniu) ale nigdzie nie natknęliśmy się na tłumy. Większość czasu wędrowaliśmy sami, czasem mijając pojedyńcze osoby. Wyjątkiem był szczyt
 4. Zachód słońca podziwiany w sobotę na Polskim Grzebieniu?
 5. Zdjęcie zrobione kilka dni temu nad Wielkim Hińczowym Stawem. Nie jest najlepsze w sensie jakości ale należy do takiej kategorii fot, w które mogę gapić się bez końca ❤️
 6. Dzięki @barbie609 za opis tego szlaku! Nie tak dawno przeszliśmy całe Tatry Bielskie od Tatrzańskiej Jaworzyny do Białego Stawu i był pomysł na nocleg w Szarotce. Ostatecznie zmieniliśmy plany i poszliśmy do schroniska nad Zielonym Stawem Kieżmarskim ale do Szarotki kiedyś na pewno zajdziemy.
 7. Zaraz po północy na Słowację
 8. Zobaczysz we wrześniu bo może być świeżutki ?
 9. vatra

  Babia Góra

  @staroń przepiękne foty ? jest klimat ?
 10. Kilka ujęć Złotej Siklawy. Zdjęcia wykonane oczywiście z podejścia do Terinki.
 11. @Dryska użytkownicy forum czasem celowo formułują takie "tezy" żeby sprowokować dyskusję i jak widać w tym wypadku udało się ? A co do samego tematu to również uważam, że każdy się czegoś boi, tylko nam kobietom nieco łatwiej się do tego przyznać ?
 12. Przecież ty nie chodzisz zimą ??
 13. Nabyłam takie same, używałam tak samo i równie jak Ty byłam z nich zadowolona? Niestety podczas ostatniej wędrówki w Tatrach jedna z nich pozostała tam już na zawsze ? prawdopodobnie gdzieś na Przełęczy Karb.
 14. Tylko trzeba dużo emotek dodać ?
 15. Tylko dlaczego ty tego nie pamiętasz??
 16. Dokładnie 31 października 2022?
 17. Marzyłam żeby kiedyś wrzucić zdjęcie do tego wątku ? i się udało ? Wschód słońca oglądany z Wołowca czyli jedno z moich najpiękniejszych przeżyć na górskim szlaku.
 18. Żeby grzecznie wrócić do tematu napiszę, że jak dla mnie bielizna termo to oczywiście Brubeck ? jest po prostu świetna. Natomiast jako drugą warstwę używam polar z merino i też jest ok. Do tego Softshell i taki zestawik spokojnie daje radę w różnych warunkach. Jak jest już ekstremalne zimno to oczywiście zakładam puchówkę.
 19. Sprawdzałam teraz i tak trochę śmiesznie jest w tych wcześniejszych ? trochę znaków zapytania i trochę emotek. Mniej więcej od stycznia już tylko emotki
 20. U mnie wyświetlają się emotki ?
 21. Nie inaczej jest jesienią. W zeszłym roku we wrześniu na Ornaku chodziliśmy w rakach a w październiku na Rohaczach po suchej skale
 22. Jakieś fotki znalazłam jeszcze z tej traski?
 23. To bardzo przyjemny szlak ?Można iść z Kuźnic aż do Roztoki albo Palenicy. Spokojna, spacerowa ale widokowa trasa. Najbardziej podobał mi się ten odcinek leśny bo było tam idealnie cicho i pusto.
×
×
 • Create New...