Skocz do zawartości

Ann

Użytkownik
  • Postów

    43
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ann

  1. Ann

    Najpiękniejszy album Tatry

    Sugerując się postem, właśnie kupiłam mężowi na święta. Przepiękny album! Spędziłam z nim w ukryciu chyba z godzinę ?
  2. Tylko, że jak jest brzydka pogoda to nie widać nic oprócz kawałka Stawu...
  3. Dawno temu postanowiłam pójść z mężem na Czerwone Wierchy z Hali Ornak. W pewnym miejscu była dość wąska ścieżka, stroma od lewej strony, na której leżał śnieg - był początek czerwca - (powierzchnia ścieżki pod śniegiem pół metra na pół... ). Spanikowałam, wmówiłam sobie, że tam jest lód i ma pewno się poślizgne i spadne w dół, zawróciliśmy. Kolejnego dnia postanowiliśmy po raz kolejny pójść na Czerwone Wierchy, tym razem od Przysłopu Mietusiego. Z 10 minut przed szczytem mój mąż stwierdził, że chmury nad nami są chmurami burzowymi i zaraz zacznie lać deszcz, po raz kolejny zawróciliśmy bo burza na szczycie to niezbyt dobry pomysł... Oczywiście nie spadła ani kropla deszczu przez cały dzień. Kolejne podejście na Czerwone zrobiliśmy rok później - tym razem się udało : D. Teraz, z perspektywy czasu mnie to śmieszy, ale wtedy to był mój drugi raz w życiu w górach i byłam przerażona :). Dlatego Czerwone Wierchy przez rok były dla mnie celem nie do osiągnięcia ?
  4. Ann

    Szlaki z wózkiem

    Jeżeli wchodzisz na Rusinową z Wierchu Poroniec to trasa jak najbardziej nadaje się na wjazd wózkiem. Droga jest na prawdę równa, bez wystających kamieni, nie ma żadnych schodów i jest praktycznie płasko. To trasa na bardzo spokojny spacer ?
  5. Czekałam dobre 5 minut żeby ustawił się dzióbkiem do mnie, aby zrobić dobre zdjęcie, pewnie na mój widok przestraszył się i uciekł, choć nie myślałam, że tak okropnie wyglądam :(. Wrzucę tę zdjęcie na komputer może w powiększeniu gdzieś jeszcze jest! ?
  6. To jest zdjęcie bardzo ładnego ptaka, który siedział na skale. Cały czas go szukam (ptaka na zdjęciu) i nie wiem już czy go nie widzę, ale tam jest czy odleciał... ^^ był na prawdę piękny, takie u mnie na Pomorzu nie latają :$
  7. Ann

    Wejścia do TPN

    Zaleta jest taka, że nikt nie lubi tej drogi, dlatego na szlaku nie masz tłumów i możesz w spokoju i ciszy iść :). I mam kolejną wadę 4! Podobno na tym szlaku można spotkać niedźwiedzie, więc biorąc pod uwagę fakt, że nikt nie chodzi tę drugą jeśli nie musi + obecność niedźwiedzi = jeśli spotkasz niedźwiedzia, to on z braku wyboru zje Ciebie, bo nie ma innych alternatyw ?
  8. Ann

    Wejścia do TPN

    4. Brzeziny - wady: paskudna, kamienista droga, bez ciekawych widoków, aż nogi bolą na samą myśl, że ma się tamtędy iść ?
  9. Miał być piękny widok panoramy z Rusinowej, jest tam tak ładnie, a zdjęcia zawsze wychodzą mi brzydko ?
  10. Ann

    O forum słów kilka

    Popieram! Czekamy na decyzję moderatora ?
  11. Ann

    O forum słów kilka

    Albo żeby ogólnie podzielić wędrówki/szlaki latem i zimą, bo nawet najzwyklejsza góra jak np. Wołowiec inaczej wygląda i inaczej się wchodzi w porze letniej i zimowej. Chyba, że to byłoby dublowanie ?
  12. Ann

    O forum słów kilka

    A może stworzyć gdzieś z boku strony taki mini czat? Czasami chce się na coś ponarzekać/czymś na szybko podzielić albo skonsultować a szkoda zaśmiecać forum? Taka tylko luźna propozycja ?
  13. Miałam ten sam problem dopóki nie zaczęłam pić wody. Od paru lat piję Muszynianke w dużych ilościach, na szlak też biorę butelki tej wody i problem się skończył (nawet tak jak kiedyś powieka mi nie drży :D).
  14. Ann

    Meteorologia.

    Ojaaa ale Ty mądry :). W życiu nie spodziewałam się, że można tyle napisać o pogodzie! Sprawdziło się, dzięki :). Chyba dzisiaj to faktycznie termy pozostają ^^
  15. A musi być koniecznie Zakopane? Może Murzasichle? Mniej ludzi, mniejszy tłok, bardziej prywatnie, intymnie i przyjemniej ? Na przykład Grand Karpatia ?
  16. Znacznie częściej zejścia uskuteczniam na czterech literach (gdy nie chce już mi się myśleć gdzie postawić stopę albo kolana dają o sobie znać) ^^
  17. Ann

    Meteorologia.

    Może ktoś nam podpowie co z tych chmur nam wróży na jutro ^^
  18. Ann

    Hala Stoły

    Chyba jak się stacjonuje blisko Kościeliskiej to standardowe miejsce do odwiedzenia w gorszą pogodę. Byłam chyba z cztery lata z rzędu, w tym roku mam za daleko:). Ogromny plus to to, że jest tam na ogół mało ludzi. Można usiąść, pomyśleć, pobyć samemu ze sobą. Lubię to miejsce.
  19. Właśnie o to! Tylko chyba na nasze życzenie łańcucha tam nie zrobią, a szkoda ? Jak się patrzy na zdjęcia to i tak mrozi krew w żyłach, chyba wygląda na zdjęciu gorzej niż w rzeczywistości ?
  20. Zdjęcie ukradzione ze strony http://podszczytem.pl/na-kozi-wierch-z-doliny-pieciu-stawow-polskich/ bo sama nie zrobiłam 1220180617_091821.webp
  21. A przede mną szedł ostatnio chłopak z lękiem wysokości, trzesące nogi bylo widać z daleka, ale wszedł! (Co prawda nie wiem czy bezpiecznie zszedł...) Myślę, że dla takich osób to największa satysfakcja. I to prawda, dużo siedzi w głowie, a gdy już się pokona "przeszkodę" to wydaję się taka banalna. Gdy pierwszy raz miałam styczność z łańcuchami też chciałam zawrócić, teraz przestały robić na mnie wrażenie :) Może gdyby na tym jednym odcinku też jeden zainstalowali byłoby łatwiej dla osób, które chcą zawrócić tylko przez tę jedną ścianę...
  22. Ann

    Meteorologia.

    Widzę podobne chmury, a zależy mi żeby jutro była ładna pogoda i też chciałabym wiedzieć ?
  23. Widok ze Szpiglasowago Wierchu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...