Jump to content

sunix

Member
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za podpowiedź, postaram się wybrać coś odpowiedniego ?
 2. Myślenice, najczęściej jednodniowe wycieczki, głównie w tygodniu. Najbardziej ukochane mam Tatry ale mogę skoczyć w każde górskie rejony, nawet po pracy na szybki zachód słońca ?
 3. Zdecydowanie trasa na Morskie Oko, byłem ostatnio idąc na Przełęcz pod Chłopkiem i wszystkie legendy jakie słyszałem o "tej" drodze okazały się prawdą ?
 4. Dzięki za odpowiedź, zainwestuję w magnez a jeżeli chodzi o izotonik to przyznaję, że na tą konkretną wyprawę zapomniałem zapakować do plecaka bidon z płynem. ? zwłaszcza że w górach zawitała a kolejna wędrówka za kilka dni.
 5. Czołem ! ? Pytanie do doświadczonych górołazów. Po górach chodzę mniej lub bardziej intensywnie od kilku lat. Wydaje mi się, że jakąś tam kondycję udało mi się wypracować gdzie np. 30km w jeden dzień i 1,5km przewyższeń z ciężkim plecakiem jest w zasięgu moich możliwości. Również po pracy staram się aktywnie spędzać czas. Byłem ostatnio na Przełęczy pod Chłopkiem z Palenicy, całą trasę zrobiłem w 10h. Po powrocie do domu doznałem kilku mocniejszych skurczy mięśni co odczuwałem przez kolejne kilka dni. Pierwszy raz przydarzyła mi się taka sytuacja, nigdy wcześniej do tej pory
×
×
 • Create New...