Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/16/2023 in all areas

 1. @barbie609jak tylko dało się iść to znaczy, że pogoda była dobra. Do przejścia.
  2 points
 2. Wrednie , szaro , błotniście i sakramencki wiatr. Tak dziś było w Małych Pieninach ale parę fotek udało się zrobić. Tak dziś było W Białej Wodzie jeszcze jako tako jedyny plus takiej porąbanej pogody to fakt że dość dobrze resztki zabudowań wsi na podejściu na przełęcz duło już konkretnie tak więc parę widoczków i na dół ogólnie było niezbyt fajnie ale i tak lepiej niż siedzieć w domu. Jest szansa na jakiś śnieg więc może uda się w tygodniu zaznać trochę zimy.
  2 points
 3. I bardzo dobrze ?
  1 point
 4. Jeżu malusieńki ? wabisz je jakoś?
  1 point
 5. No, a w maju roślinek mało ?
  1 point
 6. Bardzo lubię te historyczne dodatki którymi @barbie609 wzbogaca swoje opisy. Potem staram się odnaleźć gdzieś w czeluściach internetu albo literaturze więcej informacji i zawsze znajduję coś ciekawego do poczytania.
  1 point
 7. Zdarzało się koło 30-35 km....
  1 point
 8. taki już jestem?
  1 point
 9. W tej kwestii liczę na Ciebie, że uda Ci się wybrać najlepsze buty na świecie i nas wszystkich do nich przekonasz ? Spotkałam niedawno na Małej Babiej turystę w klapkach. Myślałam, że to żart, że przyniósł w plecaku i będzie sobie zdjęcia robił jak inni że szpilkami. Ale nie. Patrzyłam za nim jak sobie poradzi gdy będzie schodził a on śmigał po kamieniach jakby miał na nogach najwygodniejsze buty na świecie. I myślę, że w swoim przekonaniu takie właśnie mial. ?
  1 point
×
×
 • Create New...