Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/30/2021 in all areas

 1. Pogoda udała się piękna. W planach był jeszcze Furkot niestety większość grupy postanowiła go tym razem odpuścić . Będzie okazja zatem do powrotu.
  2 points
 2. Przed wyjściem (nie pierwszy i nie ostatni raz planując wycieczkę w Tatry) oglądałam film od Ciebie (czy też od Was) @a chodźże na pole - dzięki za nie wszystkie, super robota! ?
  1 point
 3. Przedmówcy już odpowiedzieli. Dodałbym tylko że od Przełęczy Świnickiej utrudnieniem stały się ostatnio mijanki, przez to że otwarty po przerwie szlak Zawrat-Świnica jacyś mądrzy inaczej uczynili jednokierunkowym. I teraz wszyscy ze szczytu muszą zejść na Przełęcz Świnicką.
  1 point
 4. A to dzisiejsze deszczowe Gorce. Takie już trochę jesienne
  1 point
 5. Początek szlaku na Krzyżne od Piątki. Słońce wschodzi nad Tatrami Bielskimi. Jak trafisz na pomarańczowy wschód to jesteś w bajce. ?
  1 point
 6. Dokładnie tak! Dla osób niewielkiego wzrostu, jest kilka miejsc trudniejszych, a co do znaczeń - trzeba się dobrze rozglądać! Dla szukających inspiracji zamieszczam film z małej pętelki ?
  1 point
 7. 1 point
 8. @Mateusz Z tak, mam sporo zdjęć, chociaż z samej grani nie robiłam, bo skupiałam się na tym, żeby nie spaść ?
  1 point
 9. Piękny i mądry wpis - dziękuję, trochę szkoda Twojego czasu bo temat zapewne wkrótce zniknie z forum
  1 point
 10. 1. - przejdź wszystkie znakowane szlaki w Tatrach Polskich latem 2. - przejdź wszystkie znakowane szlaki w Tatrach Słowackich latem 3 - zapisz się na kurs taternicki letni 4 - zapisz się na kurs taternicki zimowy 5 - przejdź wszystkie znakowane szlaki w Tatrach Polskich zimą 6 - przejdź wszystkie znakowane szlaki w Tatrach Słowackich zimą 7 - zrób Wielkę Koronę latem 8 - zrób Wielkę Koronę zimą 9 - zapisz się na kurs Przewodników Tatrzańskich 10 - zapisz się na kurs Przewodników UIAGM/IVBV
  1 point
 11. Też byliśmy z żoną 13.11. Polecam! Jeszcze jak byliśmy w dolinie świeciło pięknie słońce, niestety potem naszły chmury i na górze widoczność już kiepska, ale i tak było warto.
  1 point
 12. Dzisiejszy wschód nad Luboniem Wielkim....
  1 point
×
×
 • Create New...