Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/17/2020 in all areas

 1. ...grzebień, którego od kilku dni bezskutecznie szukał. Wszak wszem i wobec wszystkim wiadomo, że Mnich słynie z bujnej czupryny. A że naturę pedancika trochę ma, to grzebień jest jego nieodzownym atrybutem. Jest jego znakiem rozpoznawczym, niczym miecz świetlny u @Luk_ Skywalkera. Czasem, gdy mu się nudzi, lubi na tym grzebieniu grać. Częściej jednak, lubi grać na nerwach.
  4 points
 2. Melduje się człowiek na chwilę odpoczynku i zjadaniu batoników proteinowych i uderza z Szerokiego Wierchu w kierunku Tarnicy, gdzie czas przejścia wynosi około 15 minut: Po 10 minutach siedzenia udajemy się w drogę powrotną przez Wołosate do Ustrzyk Górnych. W dół nie znaczy ,że fajnie lecz z dobrymi widokami mimo małej przejrzystości powietrza tego dnia.
  4 points
 3. Zdjęcie z 2012 roku, gdzie wychodziłem na Rysy nie najlepsze ,ale z klimatem. No i jeszcze jedno podczas wycieczki na krokusy :
  3 points
 4. Rodzinne wspinanie, rok 1976. Część IV. O kruszyźnie na Cubrynie ciąg dalszy. Moja córka Magda schodziła kiedyś, wracając ze wspinaczki prawym zachodem Abgarowicza i to w czwórkowym zespole: Tata, nie bierz nikogo na Abgarowicza, idź tam sam. Dla niezorientowanych: droga ta, nieco trudna (I) wyprowadza z Zadniej Galerii Cubryńskiej na zachodnią grań Cubryny – do jej wierzchołka pozostaje wtedy jeszcze całkiem sporo wędrówki. Gdy kończy się płytowa część tego zachodu po przejściu kilku czy kilkunastu dalszych metrów wyłamują się pode mną dwa skalne bloczki, rzecz jasna
  2 points
 5. Kiedyś szłam Chochołowską i żeby mi szybciej zleciało to powtarzałam tabliczkę mnożenia? Zdarzyło się Wam wracać z jakiegoś szlaku z totalnym rozczarowaniem ?
  2 points
 6. 6:30H - cały czas przejścia. Ustrzyki Górne-Tarnica-Wołosate-Ustrzyki Górne. ( wszystko oczywiście po nogach) Także na teraz: początek szlaku z Ustrzyk Górnych: (Droga, lasy i pagórki) - Wejście 8zł od osoby na szlak. (parking cały dzień 16zł)
  1 point
 7. Dzięki za propozycję z pewnością zobaczę. Cena właśnie nie najgorsza, lecz jak zostało powiedziane, jak z nośnością ?
  1 point
 8. Mnie tam przyczepność Ultrasów zadowala, amortyzacja również. Wizualnie takie se, mogłyby być cieplejsze ?
  1 point
 9. Miałem kilka par Salew i z żadnych nie byłem zadowolony tak do końca. Szybko je sprzedałem na giełdzie. Zbyt mało amortyzowane, zbyt mało przyczepna podeszwa. To nie wyrok, tylko moja opinia. Znam zadowolonych użytkowników Salewek, np. @Zośka ? Posłuchaj Sickiego, mądrze prawi. Polar Sport ma spory wybór i pracujący tam znają się na rzeczy. Jest tylko jeden mankament - to dość drogi sklep. Ale pójdź, poprzemierzaj, wybierz coś i kup w necie ?
  1 point
 10. A tu byłeś? Gdynia, ul. Starowiejska. https://www.polarsport.pl/
  1 point
 11. Do niedzieli. Jutro sarnia skała. W Zakopanem już nie ma zimy. Ale w górach jeszcze jest. ? To na Kasprowym.
  1 point
 12. Uwielbiam zdjecia Tatr zimą, a to jedno z nich:
  1 point
 13. Proponowałbym jednak ostudzić trochę emocje. Wydarzyła się tragedia, zginął młody człowiek, który tak, jak my kochał góry. Nie bawmy się proszę w ekspertów, nie ferujmy wyroków, bo tak naprawdę nikt z nas nie wie, co było przyczyną wypadku. Jestem pewny, że wątek ten śledzą również znajomi i bliscy Dominika. Uszanujmy pamięć o Dominiku i starajmy się nie pisać tak, by sprawiać przykrość innym.
  1 point
 14. Karrimor lata świetności ma już za sobą. Rozejrzyj się za czymś z Deutera, Ospreya, Gregory, Lowe Alpinie albo Thule.
  1 point
 15. Mam nową propozycje "odludnych" szlaków ? Tydzień temu sam się przekonałem choć domyślam się, że prognozy trochę napędziły stracha ludziom. Zwierówka - Brestowa - Salatyny - Skrzyniarki - Pachoł i schodzimy na Zwierówkę. Trasa średnia, kilka łańcuchów, na cały dzień przy średniej kondycji :)))). Prognozy wystraszyły ludzi i przez całe 10 godzin widziałem może 25 osób i 15 samochodów na parkingu ? Może fotki zachęcą ? Było mega...
  1 point
 16. ...wodziankę, wszak wody w górskich potokach nie brakuje. Tak się rozmarzyl o jedzeniu, że poczuł się głodny. Zajrzał do plecaka a tam...
  1 point
 17. Ależ się rozbrykali w temacie wędrówki ? To fajnie. Mianowicie skończyliśmy na trasie do Szerokiego Wierchu. A dalej jest już tylko i wyłącznie powyżej koron drzew. Niestety przejrzystość tego dnia fatalna, lecz ciepło. Pogody niestety nie wybierzemy idealnej. No cóż, żyje się raz. Prawie 40 minut spokojnej drogi... i niedługo Tarnica, którą widać już w tle.
  1 point
 18. No więc lecimy dalej z przygodami po szlaku. Całość zobrazowana przez mapy turystyczne wyglądała tak: I dalsza część wędrówki w stronę TARNICY oraz Szerokiego Wierchu. Wszystko już ponad drzewami.
  1 point
×
×
 • Create New...