Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/28/2020 in all areas

 1. @Agunia widoki są niesamowite, panorama na całe Tatry wysokie. Pięknie jest też na całej długości szlaku Wierch Poroniec - Gęsia, i polanie Rusinowej oczywiście. Byłam kiedyś w lato było równie pięknie ale gorąco a szlak wydawał mi się znacznie dłuższy.... teraz w zimie schody na Gęsią były pod śniegiem i zdecydowanie wygodniej się szło ...?
  3 points
 2. Sobota w Chochołowskiej i na Grzesiu ? Te zimowe wyjścia dają taką radoche, że już nie mogę się doczekać kolejnego wypadu.
  3 points
 3. 2 points
 4. Zgadzam się, uważam że te miejsca świetnie dają sobie radę bez ludzi ?
  2 points
 5. Dzięki @Artur S ? Też myślę że nie trzeba zaludniać wszystkich miejsc w Tatrach, zwłaszcza takich jak Bielovodska!
  2 points
 6. Cześć.Wczoraj byliśmy na ostatniej wycieczce w tym (2019) roku.Pojechaliśmy do naszych południowych sąsiadów.Przejechaliśmy dawne przejście graniczne w Lesznej Górnej i skierowaliśmy się na Trzyniec.Dojechaliśmy do wioski Kosarzyska i stamtąd ruszyliśmy na szlak?. Po około sześciu godzinach zrobiliśmy taką trasę: Kosarzyska - Chata Ostry - Babi Vrch - Chata Slawić - Babi Vrch - Kamenity - Chata Kozubova - Milikov - Kosarzyska Jest to fajna trasa,nie ma na niej trudności.Można ją sobie podzielić na dwie lub trzy wycieczki i wybrać się z dziećmi?‍??‍?. Latem spotkacie tam wię
  2 points
 7. Nie wytrzymałem długo w Nowym Roku bez gór :) trochę myślałem, czy porzucić letnie standardy i wybrać się w Tatry w zimie czy jeszcze w tym roku odpuścić, postanowiłem się jednak przejechać i zdecydowanie nie żałuje :) Ostatnie 4 dni obfitowały we wrażenia i piękną pogodę... jeśli tak będzie co wyjazd to już się nie mogę doczekać kolejnych :) 1. Wierch Poroniec - Rusinowa Polana - Gesia Szyja 2. Kuźnice - Boczań - Dolina Gąsienicowa - Czarny Staw Gąsienicowy - Kasprowy Wierch 3. Kuźnice - Hala Kondratowa - Kondracka Przełecz - Kopa Kondracka - Przełecz pod Kopą Kondracką - Kuźnice 4.
  1 point
 8. Bielovodska o każdej porze roku jest śliczna! Zależy też kto co lubi i czego szuka. Dzisiaj było naprawdę super! Spotkaliśmy może cztery osoby na szlaku. Cisza, spokój, iskrzący się w słońcu śnieg, szumiący potok pełen kamieni w śnieżnych czapach... błękitniutkie niebo... niesamowite widoki...??? No i oczywiście super towarzystwo ?
  1 point
 9. I niech tak zostanie na zawsze !!!
  1 point
 10. Dzisiejsza Bielovodska Dolina! Było pięknie ?
  1 point
 11. Byłam na Gęsiej Szyi tylko raz, jedyne co pamiętam to błoto i mgłaaa... Ale jeśli rzeczywiście widoki są takie jak na fotkach to aż się wybiorę ? ?
  1 point
 12. Wczoraj byłem na fajnej wycieczce,a tak wyglądała trasa: Jaworze Nałęże - Błatnia - Trzy Kopce - Klimczok - Szyndzielnia - Wapienica Pogoda dopisała.Było słonecznie i trochę wietrznie,bardzo dużo ludzi w schroniskach?.
  1 point
 13. Hey ? Udało się!!! ? Fotki z piątkowej Gesiej ? Było mega, pogoda rewelacyjna a widoki powaliły na kolana. Właściwie było to moje pierwsze wyjście zimowe do tego samotne tym razem i powiem wam, że napewno nieostatnie. Zimowe Tatry są olśniewające...
  1 point
 14. Cudne fotki! ? Też byłam parę dni temu i podobnie w Gąsienicowej, na Rusince i w Moku. Pogodę miałam cudowną ?
  1 point
×
×
 • Create New...