Jump to content
Janklos

Towarzysza

Recommended Posts

1 godzinę temu, Patryk 2k napisał:

Jeśli to będą wakacje to ja w każdej chwili 👍

Myślałem o wrześniu. W lipcu i w sierpniu w Tatrach armagedon. 

• Like ! 5
  • Wrr 1

Dobrze, uporządkujmy w takim razie naszą dyskusję. Proponuję dwa terminy:

1. 28-31 sierpnia

2. 4-7 września 

Pierwszy termin zaproponowałem wychodząc na wprost oczekiwaniom tatromaniaków, którzy z racji zawodu rozpoczynają we wrześniu pracę. Robimy tak, Ci, którzy są za pierwszym terminem, dają tradycyjnego lajka (lubię to!). Z kolei Ci, którzy woleliby termin drugi ,wciskają dziękuję (ten z pucharem). Znajdą się pewnie i tacy, którym pasują oba terminy. Ich proszę  kliknięcie w opcję "wow" 🙂

Głosujemy do 6 stycznia br. W razie jakichkolwiek pytań, pisać tu albo PW. 

P.S. Moja propozycja dotyczy weekendu (od piątku do poniedziałku, trzy noclegi). Oczywiście ktoś może przyjechać na krócej, ktoś na dłużej. Ja pewnie, w tym terminie, będę w Tatrach tydzień. 

Edited by Jacek
  • Wow 1
  • Wrr 1

13 minut temu, Jacek napisał:

Dobrze, uporządkujmy w takim razie naszą dyskusję. Proponuję dwa terminy:

1. 28-31 sierpnia

2. 4-7 września 

Pierwszy termin zaproponowałem wychodząc na wprost oczekiwaniom tatromaniaków, którzy z racji zawodu rozpoczynają we wrześniu pracę. Robimy tak, Ci, którzy są za pierwszym terminem, dają tradycyjnego lajka (lubię to!). Z kolei Ci, którzy woleliby termin drugi ,wciskają dziękuję (ten z pucharem). Znajdą się pewnie i tacy, którym pasują oba terminy. Ich proszę  kliknięcie w opcję "wow" 🙂

Głosujemy do 6 stycznia br. 

Jak już wybierzemy wspólnie termin, zastanowimy się nad noclegiem. W razie jakichkolwiek pytań, pisać tu albo PW. 

P.S. Moja propozycja dotyczy weekendu (od piątku do poniedziałku, trzy noclegi). Oczywiście ktoś może przyjechać na krócej, ktoś na dłużej. Ja pewnie, w tym terminie, będę w Tatrach tydzień. 

Jako bazę noclegową proponuję schronisko w Roztoce. Może nie jest idealnie położone, ale do integracji nadaje się najbardziej. To chyba jedyne schronisko w Tatrach (a spałem już we wszystkich), gdzie wieczorami zaznać można prawdziwej, schroniskowej atmosfery. Nie ma tam tłumów, jak w MOK-u, czy w Piątce, ceny nie są z kosmosu, jak w Murowańcu, nikt nie zamyka na noc jadalni, jak na Ornaku, czy Chochołowskiej. A do tego pyszna i niedroga kuchnia oraz przemiła obsługa i właściciele. 

Plan widziałbym taki:

piątek - przyjazd i integracja

sobota - wspólne wyjście do Piątki i na Kozi Wierch

niedziela - wspólne wyjście na Szpiglas, ewentualnie Wrota Chałubińskiego

Oczywiście to tylko moje propozycje i wstępne założenia. Wszystko zależy od naszych chęci i pogody 🙂

• Like ! 1
  • Wrr 1

Jak dla mnie to za daleka przyszłość. Ja swoje wyjazdy planuję na 2-3 dni przed. Sprawdzam pogodę (chociaż żeby jeden dzień była lampa) , jak jest ok to kupuje bilety i w drogę. 🙂 Jak nie to czekam na kolejny weekend. ale wstępnie jestem bardzo chętny. 🙂

14 minut temu, Mateusz Z napisał:

Jak dla mnie to za daleka przyszłość. Ja swoje wyjazdy planuję na 2-3 dni przed. Sprawdzam pogodę (chociaż żeby jeden dzień była lampa) , jak jest ok to kupuje bilety i w drogę. 🙂 Jak nie to czekam na kolejny weekend. ale wstępnie jestem bardzo chętny. 🙂

Mateusz, chodzi o rezerwację noclegów dla grupy, stąd takie wyprzedzenie. Ale przyznasz, że Roztoka nadaje się do nocnych biesiad? 😛 

• Wrr 1

1 godzinę temu, Jacek napisał:

Ale przyznasz, że Roztoka nadaje się do nocnych biesiad? 😛 

Nie pamiętam 😄 😄

Edit: "Mateusz, chodzi o rezerwację noclegów dla grupy, stąd takie wyprzedzenie. 

Rozumiem, spoko. :) Roztoka super schronisko, ale fakt, w dalsze części Tatr kawałek trzeba przejść po dolinkach

Edited by Mateusz Z
  • Like ! 2