Skocz do zawartości

Towarzysza


Janklos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Jak to jest z tymi oczami ??? Jedno zielone, drugie niebieskie, trzecie czarne ??? Czy jedno zielone, dwa niebieskie i trzy czarne ??? I po co kondycja przez 24 godziny na dobę skoro ma być dwie trzecie dnia ? To tylko 16 godzin !!!??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Tatromen napisał:

Poszukiwana partnerka na wspólne wypady 2/3 dniowe w Tatry??? . Wiek nie ważny?? , do 35 lat !!!! Wzrost do 1,70 m. Normalnej budowy (laska ?)!!!! ??Mile widziana naturalna blondynka (bo żona czarna) !!!! ??Jak blondynka to długie włosy !!!! Oczy 1. zielone 2. niebieskie 3. czarne !!!! Miła , wesoła , uśmiechnięta !!!! Z bardzo dobrą  kondycją 24/dobę !!!! ???...........żona mówi że tak bardzo ryzykuję chodząc samemu , chyba ma rację , trzeba to zmienić !!!! ??

...cholera no, a już myślałam, że się załapię...oczy, jak oczy, mam takie, że zależy jak światło pada, to inny kolor, takie szaro-zielono-niebieskie... To nawet lepiej, do wyboru do koloru, nie ma nudy! ?

Ale ten wzrost to już totalna dyskryminacja! Echhh... I po co mi tyle tych centymetrów, aż 174,to ja nie wiem... ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kacha napisał:

My tu gadu gadu, a towarzysza do wędrówek jak nie było, tak nie ma.... ? @Tatromen to żeś sobie wymagania wymyślił! Może niech raczej @Janklos opisze swoje wytyczne, będzie łatwiej ?

Kacha u Ciebie tylko wzrost nie ten a u mnie NIC nie pasuje? Szukamy tego Janklosa ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tatromen napisał:

Kacha Ty z tego wrażenia że masz szanse ze mną jechać to już się gubisz !!!! ?Janklos pisał o sierpniu !!!! ?

Skoro o sierpniu mowa, to ja jeszcze nie wiem kiedy będę miała urlop ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...