Jump to content

Recommended Posts

• 2 months later...
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A co to jest 'żona'? ?

przecież już rządzą tylko chłopy myślą że to oni

Że we schronisku? Nie lepiej jakiś biwak na skale urządzić? Ognicho, grill, keg piwa, drinkbar, lasery i takie tam ?

Posted Images

Jak to jest z tymi oczami ??? Jedno zielone, drugie niebieskie, trzecie czarne ??? Czy jedno zielone, dwa niebieskie i trzy czarne ??? I po co kondycja przez 24 godziny na dobę skoro ma być dwie trzecie dnia ? To tylko 16 godzin !!!??

23 godziny temu, Tatromen napisał:

Poszukiwana partnerka na wspólne wypady 2/3 dniowe w Tatry??? . Wiek nie ważny?? , do 35 lat !!!! Wzrost do 1,70 m. Normalnej budowy (laska ?)!!!! ??Mile widziana naturalna blondynka (bo żona czarna) !!!! ??Jak blondynka to długie włosy !!!! Oczy 1. zielone 2. niebieskie 3. czarne !!!! Miła , wesoła , uśmiechnięta !!!! Z bardzo dobrą  kondycją 24/dobę !!!! ???...........żona mówi że tak bardzo ryzykuję chodząc samemu , chyba ma rację , trzeba to zmienić !!!! ??

...cholera no, a już myślałam, że się załapię...oczy, jak oczy, mam takie, że zależy jak światło pada, to inny kolor, takie szaro-zielono-niebieskie... To nawet lepiej, do wyboru do koloru, nie ma nudy! ?

Ale ten wzrost to już totalna dyskryminacja! Echhh... I po co mi tyle tych centymetrów, aż 174,to ja nie wiem... ??????

1 minutę temu, Kacha napisał:

Ale ten wzrost to już totalna dyskryminacja! Echhh... I po co mi tyle tych centymetrów, aż 174,to ja nie wiem... ??????

Kacha żeby na facetów z góry patrzeć ?

2 minuty temu, Kacha napisał:

My tu gadu gadu, a towarzysza do wędrówek jak nie było, tak nie ma.... ? @Tatromen to żeś sobie wymagania wymyślił! Może niech raczej @Janklos opisze swoje wytyczne, będzie łatwiej ?

Kacha u Ciebie tylko wzrost nie ten a u mnie NIC nie pasuje? Szukamy tego Janklosa ???

8 minut temu, Tatromen napisał:

Kacha Ty z tego wrażenia że masz szanse ze mną jechać to już się gubisz !!!! ?Janklos pisał o sierpniu !!!! ?

Skoro o sierpniu mowa, to ja jeszcze nie wiem kiedy będę miała urlop ?