Skocz do zawartości

Towarzysza


Janklos

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Patryk 2k napisał:

Wolne od pracy ? ?

Słuchaj ja akurat teraz mam wolne od pracy, bo dotychczasową rzuciłam ??‍♀️także jak nie znajdę do lata nowej i zostanie mi trochę grosza to mogę jechać ?oczywiście chętnie poznam Twoją żonę ? jeśli też lubi góry, to na pewno znajdziemy wspólny język ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kacha napisał:

Słuchaj ja akurat teraz mam wolne od pracy, bo dotychczasową rzuciłam ??‍♀️także jak nie znajdę do lata nowej i zostanie mi trochę grosza to mogę jechać ?oczywiście chętnie poznam Twoją żonę ? jeśli też lubi góry, to na pewno znajdziemy wspólny język ???

Góry lubi ale nie lubi po nich chodzić. Oboje jesteśmy nauczycielami i mamy wolne wakacje. Tak że spokojnie możemy się gdzieś razem wybrać w większym gronie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbezpieczniej będzie jeśli na wyjazd znajdę jakiegoś nie żonatego tatromaniaka, żeby nie było gróźb rozwodami i alimentami, podejrzeń, spojrzeń spod oka, "wspólnego języka" cokolwiek przez to można zrozumieć  ???? po co to się denerwować, z każdej sytuacji jest jakieś wyjście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kacha napisał:

Najbezpieczniej będzie jeśli na wyjazd znajdę jakiegoś nie żonatego tatromaniaka, żeby nie było gróźb rozwodami i alimentami, podejrzeń, spojrzeń spod oka, "wspólnego języka" cokolwiek przez to można zrozumieć  ???? po co to się denerwować, z każdej sytuacji jest jakieś wyjście ?

Właśnie ? Gdyby kobiety rządziły światem wszystkim żyłoby się lepiej i prościej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gdzieś słyszałam, że panie są silniejsze psychicznie więc też mogą służyć takim wsparciem, a panowie, tak jak i panie, też mają rączki i mogą zrobić tą herbatę ?

Zawsze można się jakoś dogadać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...