Skocz do zawartości

Zestaw odzieżowy w góry


Pawmoss

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Zimowe legginsy, bluzka termiczna + kurtka zimowa do biegania ( choć cieniutka to wystarcza, komin na szyję i czapka... Wszystko...Jak duży mróz to na wierzch jeszcze kamizelka od NIKE i rękawiczki biegowe... I jest SUPER !!!!

Zresztą warto jest poszukać odzieży sportowej w sklepach teraz jak sezon zimowy się kończy, bo wiele z nich obecnie ma dobre prmocje:

https://shopngo.pl/

Od siebie polecam zajrzeć sobie na stronę - jest tutaj katalog różnych firm.

 

Edytowane przez pavlapavla
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pavlapavla napisał:

Zimowe legginsy, bluzka termiczna + kurtka zimowa do biegania ( choć cieniutka to wystarcza, komin na szyję i czapka... Wszystko...Jak duży mróz to na wierzch jeszcze kamizelka od NIKE i rękawiczki biegowe... I jest SUPER !!!!

 

miałem nie pisać ,ale czuję się w obowiązku uczynić pewną uwagę , która może być istotna jeśli powyższą wypowiedź przeczyta osoba bez zimowego górskiego doświadczenia. Jeśli piszemy coś tak autorytatywnie to należy zaznaczyć do jakiej aktywności jest to ubiór , czy do ruchu czy do postoju , do jakich warunków , i co ważne zaznaczyć ,że ,,dla mnie,, . Mamy różną termikę i nasze organizmy zachowują się różnie a wychłodzenie to śmiertelny i  podstępny wróg.

  • Lubię to ! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, barbie609 moder napisał:

miałem nie pisać ,ale czuję się w obowiązku uczynić pewną uwagę , która może być istotna jeśli powyższą wypowiedź przeczyta osoba bez zimowego górskiego doświadczenia. Jeśli piszemy coś tak autorytatywnie to należy zaznaczyć do jakiej aktywności jest to ubiór , czy do ruchu czy do postoju , do jakich warunków , i co ważne zaznaczyć ,że ,,dla mnie,, . Mamy różną termikę i nasze organizmy zachowują się różnie a wychłodzenie to śmiertelny i  podstępny wróg.

Ja bym poszła nawet dalej. Piszmy przy okazji "zachwalania lub nie" jakiegoś elementu ubioru, butów, czy sprzętu w jakich warunkach go testowaliśmy.   Bo jednek info z drogi do Morskiego i np. Czerwonych Wierchów to inna bajka... 

  • Lubię to ! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...