Jump to content

rapapacz

Member
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

rapapacz last won the day on August 30 2021

rapapacz had the most liked content!

Community Reputation

334 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przed wyjściem (nie pierwszy i nie ostatni raz planując wycieczkę w Tatry) oglądałam film od Ciebie (czy też od Was) @a chodźże na pole - dzięki za nie wszystkie, super robota! ?
 2. @Mateusz Z tak, mam sporo zdjęć, chociaż z samej grani nie robiłam, bo skupiałam się na tym, żeby nie spaść ?
 3. @Q'bot ale kosmiczne zdjęcia, czad ? I bardzo ciekawy Instagram! Będzie obserwowane ?
 4. Ach te chmury... Piękne zdjęcia, super opis! ?
 5. @Q'bot ulubiony pagór w całych Tatrach? ? @Krzysiek Zd dzięki, pewnie się odezwę jak przyjdzie znowu czas na tamtą okolicę! ? @Karol Kliński ja na Wołowiec też swoje odczekałam...on chyba lubi taki być, tajemniczy, nie wszystko naraz odkrywać ? Również mam nadzieję, że uda się we wrześniu zobaczyć ? @Jędrek my rowery wypożyczaliśmy u Holka i byłam bardzo miło zaskoczona, bo zapytałam, czy jest opcja na dłużej niż do 18 (wtedy wypożyczalnię zamykają) i okazało się, że tak ? Wtedy po prostu opłata wynosi 50 zł od sztuki (w tym parking dla samochodu, dane z przedwczoraj) ?. Co do
 6. @Krzysiek Zd nie ucieknie, na pewno się jeszcze uda ją zrobić! ? Ja też przy jakichkolwiek zawahaniach pogodowych cofnęłabym się stamtąd, w górach nie ma żartów. Dzięki za propozycje "połączeniowe". Jak wszystko będzie OK, to na pewno skorzystam ?
 7. @Luk_ nie zahaczyliśmy, ale to wygląda tak ładnie, że ja z chęcią się tam wybiorę na cały dzień, albo przy okazji innego szczytu w tamtych okolicach ?
 8. Rohacze kusiły już od tak dawna, że to musiało się w końcu stać! ? Rano, około 8, zaczęliśmy od zaparkowania samochodu i wypożyczenia rowerów. Dojechaliśmy do schroniska na Polanie Chochołowskiej w 48 minut (Nobla temu, kto wymyślił wypożyczalnie rowerów w Dolinie Chochołowskiej). Stamtąd szlakiem zielonym pod Wołowiec, który ścieżką przetrawersowaliśmy, żeby znaleźć się pod pierwszym z Rohaczy - Ostrym (Jamnicka Przełęcz). Przejście przez Rohacze bardzo mi się spodobało. Duży pracy rąk i nóg, wiele ciekawych miejsc ? Kiedyś przeczytałam, że "
 9. @jamSnow ja, ja! ? Kupiłam na namową Mnicha i chodzę w nich do dzisiaj. Byłam nawet wczoraj. Mam wersję z goretexem. Po pierwsze, to tyram je bardzo. Do tego stopnia, że po kilku miesiącach zaczęła odklejać mi się podeszwa z tyłu. Wysłałam do 8a na reklamację, ale ją odrzucili z informacją zwrotną, że to przez złe użytkowanie. Jak dla mnie te buty są do trekkingu, więc wiadomo, że będą doświadczały więcej, ale nie chciałam dyskutować, a 8a wysłało buty do serwisu La Sportiva, gdzie je za darmo naprawiono - od tamtego czasu, do dzisiaj, nie mam z nimi problemów. Ocena będzie bardzo
 10. Coś pięknego ta Wasza wyprawa! ? Wszytkie szlaki w Tatrach są moje ukochane, ale ten na MPpCh chyba mój ulubiony obecnie ☺️
 11. rapapacz

  Dolomity

  Hej, hej! Pomyślałam, że podrzucę przewodniki, które przed moim wyjazdem w Dolomity bardzo pomogły mi rozplanować trasy i świetnie opisują trudności (ze zdjęciami), co dla mnie było bardzo ważne. https://bezdroza.pl/ksiazki/dolomity-tom-i-wschod-dariusz-tkaczyk,e_0sng.htm#format/e https://bezdroza.pl/ksiazki/dolomity-tom-ii-zachod-dariusz-tkaczyk,e_0snf.htm#format/e https://ksiegarnia-podroznika.pl/product-pol-51375-Cortina-dAmpezzo-Dolomity-dla-kazdego-Przewodni.htm A niedawno odkryłam te książki - https://dolomitynaferratach-przewodnik.pl/przewodniki-po-ferratach/. Nie
 12. Chcę tam być! ? Piękny opis i piękne zdjęcia ?
 13. Ja ją lubię, ale raczej kiedy idę do góry. Nie przepadam, kiedy idę w dół ? Ostatnio odkryłam, że latem kiedy wypożyczy się rower na cały dzień i po zejściu z gór można Chochołowską zjechać, to jest baaaaardzo przyjemna! ? I większość schodzących pyta skąd masz ten rower, z taką zazdrością (?) w oczach ?
 14. @Mnich Moderator prawda, choć moje La Sportivy dosyć szybko rozkleiły się z tyłu (tak lekko). Na szczęście zostało to grzecznościowo naprawione w serwisie ? Reklamacja została odrzucona z uzasadnieniem, że obuwie mogło być wykorzystywane w "złych warunkach", ale nie do końca to rozumiem, bo to butki na skały przecież są, i tam też śmigały, chociaż nie ukrywam, że od początku baaaardzo dużo w nich chodziłam ☺️ Mimo tego, polecam bardzo!
 15. Ja do dzisiaj wspominam trzy widma w jeden dzień - na zdjęciach udało się złapać wtedy dwa z nich ☺️
×
×
 • Create New...