Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/15/2021 in all areas

 1. W ostatnią niedzielę Wracając z Lackowej (KGP), zatrzymaliśmy się na noc w Szczawnicy i następnego dnia zrobiliśmy niezwykle urokliwą trasę! Przed 7 rano w Homolach żadnej żywej duszy. Potem też niewiele osób, im bliżej Szafranówki (i popołudnia) tym zaczęliśmy napotykać więcej osób. A widoki i kolory po drodze - BAJKA! Słowa tego nie opiszą, więc zapraszam do oglądania.
  2 points
 2. Wrześniowa integracja na Ornaku ☺❤. Póki co wrzucam fotki, relacja za kilka dni.
  1 point
 3. W Tatrach zameldowaliśmy się we wtorek rano. Jadąc w nocy autobusem z niedowierzaniem potrzyliśmy na kamerki.... padał śnieg, a my jechaliśmy się wspinać na Cubrynę i MSW. Nasze snute od grudnia poprzedniego roku plany pokrzyżowała pogoda. Znowu.... Jak nie deszcz, to śnieg i lód ...??? No cóż... co się odwlecze, to nie uciecze. Chyba. Ale skoro byliśmy, po postanowiliśmy wykorzystać czas na maksa. Na rozgrzewkę, po zrzuceniu plecaków w Roztoce, poszliśmy nad Morskie Oko. Nocna jazda dawała się nam we znaki, więc czysto rekreacyjnie obeszliśmy staw. Ośnieżone szczyty, kolorowe jarzębiny
  1 point
 4. No cóż jeśli mógłbym jakoś pomóc daj znać😀
  1 point
 5. Nie przeczę, ale dojazd w tamte okolice jest dla mnie wielkim psychicznym wyzwaniem 😉 Więc częściej niż raz na rok to tam nie jeżdżę 😞
  1 point
 6. @jaaga76ja byłam tam pierwszy raz i moje wrażenia są takie jak Twoje. Wszędzie ladnie ale widoki są tym fajniejsze im mniej ludzi je zasłania.
  1 point
 7. @Krzysiek Zd i znowu byłeś przy moim "zaginionym" wodospadzie.... aż się wierzyć nie chce, że to już dwa miesiące kiedy go szukałam ....🤭🤭🤭
  1 point
 8. Jak dla mnie szlak na Bukowe Berdo to droga przez mękę.... 🙄 Jakoś go nie mogę zmęczyć...🤷‍♀️
  1 point
 9. @Fibi ja bym wchodziła od Kir przez Ciemniak i schodziła przez Przełecz pod Kopą. Tam zwykle jest założony zimowy szlak. Uważać trzeba na fanów "dupozjazdów". Tomanowa jest ryzykowna, Kobylarzowy podobnie.
  1 point
 10. Kozica buszująca w kwietniku ?
  1 point
 11. I się wybrałam. Z jednej strony towarzyszył gwar osób idących szlakiem na Szpiglasowy, z drugiej widok wspinajacych się na Mnicha. Trasa byla przyjemna, uboga w ludzi, u góry siedzieliśmy sami.
  1 point
 12. Niedzielna wycieczka na Pilsko (trochę okrężną drogą) jedną z moich ulubionych tras ? w Beskidzie Żywieckim: Sopotnia W. wodospad - Romanka - Rysianka - Pilsko - Hala Miziowa - Sopotnia W. Na Rysiance to już wiało konkretnie a na Pilsku to....łby chciało pourywać ale mimo wszystko było przepięknie ??
  1 point
×
×
 • Create New...