Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/07/2021 in Posts

 1. A chwilę potem znów na parę dni wróciło lato, z czego zresztą udało mi się skorzystać. Zdjęcie z wtorku 28 IX.
  5 points
 2. Super te zdjęcia, bardzo zachęcające ?? Przed ostatnim wyjściem na Trzy Korony myślałam też o Homolach i Wysokiej ale podobno misiek pieniński przeniósł się w tamte okolice więc poczekam aż pójdzie spać i wtedy się wybiorę. Info o miśku mam z pierwszej ręki bo od bacy ze Sromowiec?
  3 points
 3. Korzystając z polepszenia pogody wraz z kolegą Ignacym postanowiliśmy obejrzeć jesienną Wysoką i przyległości.Wyruszyliśmy zielonym z Jaworek przez Homole. Ze szczytu zeszliśmy na niebieski i od Durbaszki w dół drogą schroniskową. Pogoda świetna , ludzi tak trochę do momentu kiedy schodząc z Wysokiej spotkaliśmy wielką grupę młodzieży ,na oko ok 50 sztuk którzy podchodzili do szczytu. Nie wiem czy mieli jakiegoś przewodnika a jeśli mieli jakie były jego kwalifikacje. Jedną osobę wyglądającą na opiekunkę poinformowaliśmy , że wszyscy na raz się nie zmieszczą bo chyba o tym nie wiedziała. Jak b
  3 points
 4. Te jesienne Pieniny chyba ładniejsze niż letnie?
  2 points
 5. Ech, gdybym był młodszy o te 20 lat ... ?
  2 points
 6. Śladów miśka nie stwierdziliśmy , ale możliwe ,chociaż dla misia chyba lepszym miejscem byłby Beskid Sądecki to przecież po drugiej stronie drogi?
  1 point
 7. No to najlepiej w jakąś pogodną noc ?
  1 point
×
×
 • Create New...