Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/02/2021 in all areas

 1. Trzy Korony - Sokolica Trasa: Sromowce Niżne - Wąwóz Szopczański - Trzy Korony - Góra Zamkowa - Zamek Pieniny - Czertezik - Sokolica - Szczawnica ... i do domu? Piękny słoneczny dzień, puste (jak zwykle?) szlaki i cudowne, prawie już jesienne Pieniny? Poniżej kilka fotek, również tych z pustymi szlakami bo być może trudno uwierzyć, że były puste? Podobno jeden dzień wcześniej w kolejce na Trzy Korony trzeba było odstać ileś tam godzin?
  5 points
 2. no cóż efekt @vatranależy uznać za empirycznie potwierdzony najpierw w MOK-u a teraz Trzy Korony to nie może być przypadek.
  2 points
 3. @vatra ja gdzieś widziałam zdjęcie tych tłumów na Trzech Koronach, wyglądało gorzej niż na Giewoncie ? Trasę podobną robiliśmy kiedyś, ale chyba szliśmy z Krościenka nad Dunajcem. Pamiętam jakieś bardzo strome zejście, stado jeleni i widok na ośnieżone Tatry.
  1 point
 4. Dzisiaj w okolicy Grzesia -zdjęcia oczywiście Wiesiek
  1 point
 5. W dniu dzisiejszym Wiesiek wyskoczył na Szpiglasowy celem upolowania paru pierzastych -są już w wątku ,,Ci co Skaczą.......,, Tutaj kilka panoram , które właśnie mi podesłał
  1 point
 6. Zaczynam się zastanawiać, co jeszcze @J@n nosi w plecaku....??
  1 point
×
×
 • Create New...