Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/23/2021 in Posts

 1. Tatrzańskie kaczki to chyba już zasłużyły na osobny temat ?. Na fotce generał z Moka.
  6 points
 2. Na Pyszniańską Przełęcz można wejść całkiem legalnie słowackim szlakiem od Błyszcza albo z Podbańskiego, więc po co kombinować ???
  3 points
 3. 3 points
 4. Silikonowe ochraniacze na buty?
  2 points
 5. Ponieważ dzisiaj od rana pogoda była zła, momentami do parszywej ,napędy biologiczne -indywidualne 1x2 postanowiliśmy zamienić na napęd mechaniczny 4x4 i zatrudnić do zwiedzania Beskidu naszego nieco już leciwego ,,osiołka,,. Wybór padł na miejscowość Bieliczna a raczej byłą miejscowość ,a dlaczego ?Już tłumaczę. Wielbicielom twórczości Andrzeja Pilipiuka znana jest postać archeologa , poszukiwacza historycznych skarbów Roberta Storma. W opowiadaniu Czuhajster zawartym w zbiorze ,, Litr ciekłego ołowiu,, opisuje autor wyprawę R. Storma w Beskid do miejscowości Bieliczna gdzie w trzeciej chał
  2 points
 6. @Zośka hm... może i to jest pomysł , ale z drugiej strony może lepiej zostawić tak jak jest , w końcu takie informacje to moim zdaniem nieodłączna część wiedzy o danym paśmie. Jeśli ktoś będzie czytał to będzie miał komplet.Chyba że adminowie stwierdzą inaczej to się dostosuję.
  1 point
 7. @barbie609 bardzo fajne są te Twoje relacje historyczno-turystyczno-krajoznawcze. Może otworzysz zupełnie nowy wątek żeby zamieszczać takie opowieści z historyczną nutką ? A może inni dołączą ?
  1 point
×
×
 • Create New...