Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/05/2021 in all areas

 1. Dawno nie pisałam, ale wracam się pochwalić i jeszcze raz podziękować. Udało mi się wyskoczyć na krótki wypad w Gorce. I dzięki waszym poradom udało mi wejść na Stare Wierchy bez zadyszki, bólu i wstydu :) Może to nie jest najwyższa góra ale i tak dała kopa do dalszego szlifowania formy. Jeszcze raz wielkie dzięki.
  1 point
 2. Zazwyczaj nie przepadam za poniedziałkami ? ten jednak był wyjątkowy i naładował akumulatory na resztę tygodnia pracy. Dosyć spontanicznie podejmujemy decyzję o luźnym wypadzie w Tatry. Prognozy mówią o idealnej lampie i nie jest inaczej. Bajkowa Hala Gąsienicowa przyjmuje nas z rana na swoje włości ? mimo ostatnich zawieruch udaje się też wejść na Kościelca ? Wszystkich którzy w dniu wczorajszym nie mogli być w górach zapraszam na wirtualny spacer na Kościelec ? POGODOWA PETARDA‼️ ☀? Każdemu życzę takiego rozpoczęcia tygodnia ?❄ https://youtu.be/qY99wCvwTGM
  1 point
 3. Dzisiaj jako że prognoza pogody była jaka taka wybraliśmy się na szlak Przełęcz Osice -Trzy Korony-Sromowce Niżne zejście Szopczańskim Wąwozem tym w którym ,,chorąży Orszański Andrzej Kmicic ratując króla ,z placu boju bez ducha był podniesion,, pogoda zaskoczyła bo była rewelacyjna , mroźno słonecznie dużo śniegu ...superrr!No ale dość gadania parę fotek ze szlaku.
  1 point
 4. Z Nowym Rokiem, pewnym krokiem! ? Cześć, ciąg dalszy nastąpił... Kolejna udana wyprawa za mną, w ubiegły piątek, o świcie, słońce przywitało mnie na czynnym wulkanie Nevado del Tolima w Kolumbii (5215 mnpm). To sama przyjemność, zobaczyć cień wielkiej góry. cdn... ?
  1 point
 5. Marcinie "komu piwko"?.Będziemy dbać o tradycję.
  1 point
 6. A to macie i ode mnie z Bystrej.
  1 point
×
×
 • Create New...