Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/24/2020 in all areas

 1. Nie mogę się przekonać do Tatr Zachodnich, lubię je w zasadzie chyba tylko gdy są krokusy (lub jesienią). Natomiast szlak, na którym byłam tylko raz w życiu (sto lat temu) i więcej się nie wybiorę, prowadzi na Giewont.
  1 point
 2. Łomnicę można też zdobyć zimą. Łatwiej o bilety, czasem można je kupić nawet w dniu wjazdu, co latem graniczy z cudem ? Fotki poglądowe (poniżej) są sprzed tygodnia, więc w miarę aktualne. Bilety można kupić online na gopass.sk i odebrać je np. w dolnej stacji kolejki gondolowej na Skalnate Pleso w Tatrzańskiej Łomnicy lub w kasie w Skalnatym Plesie. Na samym tarasie widokowym od strony Gerlachu było dosyć ślisko (lód, przydały się raczki), natomiast od strony Tatrzańskiej Łomnicy zupełnie sucho. Bufet na górze zimą też czynny, gdyby ktoś zmarzł to można się schować i poczekać aż wywołają
  1 point
 3. Piękne zdjęcia, piękne wyprawy.
  1 point
 4. Nie byłem akurat tam, ale w zawianych miejscach w Gąsienicowej i Koziej Dolince poza szlakiem było miejscami po kolana w ubiegłą sobotę. Na szlaku wydeptany beton, kruszyzna, ogólne dobre warunki na twarde buty, w bardziej stromych miejscach z rakami.
  1 point
 5. Zastanowiłbym się nad wyznaczeniem miejsca odpowiedniego na wklejanie fotek. W dziale o szlakach jak dla mnie nie powinno ich byc - wszyscy i tak wklejają w dziale "Nasze wycieczki" (i spoko tu akurat jest odpowiednie miejsce), a jest jeszcze osobny dział na fotki. Wchodzę do tematu w dziale szlaki, żeby coś poczytać/pogadać i kończy się na przewijaniu dziesiątek fotek - jak będę chciał oglądać fotki to je sobie wygoogluję. Rozumiem, że czasem ktoś spyta jak wygląda jakieś miejsce i w odpowiedzi można mu wkleić odpowiednią fotkę, ale robienie z każdego tematu na forum foto-galerii to przesada.
  1 point
 6. Mam tam wszystko opanowane ? W zasadzie to już teraz śpię ?, ale w weekend postaram się pomóc w tym temacie.
  1 point
 7. 1 point
 8. Szczyt kopy to akurat trawa i kamienie, więc nadawałby się wyłącznie do panoram (tudzież biwakowania w bezwietrzne noce) - robiłem coś z okolic Kopskego Sedla. Widok na Jarząbka ?
  1 point
 9. Zachodnie Tatry Słowackie, wydają się tak zapomniane, albo robią wrażenie zapomnianych, a mają tak wiele do zaoferowania, poniżej zbiór zdjęć z tego pięknego zakątka na ziemi ? Ciągle widzę zdjęcia z naszych Tatr i znanych mi miejsc, może macie coś wartego uwagi w swoich szufladach by pokazać? Oczywiście z zachodnich Tatr Słowackich. Chętnie poznam nowe miejsca i zainspiruje się na kolejne wycieczki ?
  1 point
 10. Miał być piękny widok panoramy z Rusinowej, jest tam tak ładnie, a zdjęcia zawsze wychodzą mi brzydko ?
  1 point
×
×
 • Create New...