Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 11/27/2019 in all areas

 1. Przy Czerwonym Stawie Kieżmarskim, w Dolinie Jagnięcej, wrzesień 2019
  3 points
 2. Spojrzenie za siebie w drodze na Szpiglasowy Wierch.
  2 points
 3. Twój nick wskazuje, że jesteś dziadkiem raczej ?
  1 point
 4. witajcie, Jestem Marcin, mam 22 lata i jak mój nick wskazuje pochodzę z podkarpacia spod Ustrzyk, a obecnie studiuje i pracuje w Krakowie, większość swojego życia spędziłęm w Bieszczadach aczkolwiek Tatry to moja druga miłość, która coraz bardziej w sercu goreje z każdą wizytą w górach.
  1 point
 5. Nam też ostatnio udało się zrobić szybki spontaniczny wypad na Diablak. Piękna pogoda, super widoki, prawie bez ludzi i wiatru. A poniżej taki szybki przegląd trasy:
  1 point
 6. Zrobię ale dzień muszę mieć dłuższy i wczesniej wejść na Świnice i Rysy, bo nie byłem jeszcze ? no i Swinica-Zawrat się nie da póki co ..
  1 point
 7. A może góry z góry? ? Zdjęcie zrobione z pokładu samolotu, lecącego na trasie Kraków-Tel Aviv, listopad 2017.
  1 point
 8. Bardzo fajnie na spokojnie spojrzeć jeszcze raz na tą trasę ? Kozi Wierch taki niezpozorny od DS5, a spoglądając od strony Czarnego Stawu nie moge oderwać od niego oczu.
  1 point
 9. Serwus! Chciałbym podzielić się relacją/fotorelacją z wędrówki z Siwej Polany do Kuźnic prowadzącą granią Tatr ? Któregoś pięknego popołudnia, siedząc z Przyjacielem M. na piwku zdecydowaliśmy, że wybierzemy się na weekend w Tatry i przejdziemy je z zachodu na wschód. A że "coś" tam chodzimy, to co my nie damy rady?! Długo się nie zastanawiając, przeszliśmy do realizacji projektu i decyzja zapadła, że zrobimy to w ostatni weekend sierpnia. Pierwotnie naszym celem było Morskie Oko, ale po drodze wynikło kilka nieprzewidzianych sytuacji...Pogody nie wróżyli zbyt optymistycznej, jedyni
  1 point
×
×
 • Create New...