Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/30/2019 in all areas

 1. "Kiedy pytają mnie, co takiego widzę w tych górach, odpowiadam, że ludzie dzielą się na dwie kategorie: tych, którym nie trzeba tego tłumaczyć i tych, którzy i tak tego nie zrozumieją" K. Wielicki
  2 points
 2. 1 point
 3. To ostatni strzał w puste, gdyż na Giewoncie nie bywam - widok na Koprovą dolinę i Wielką Kopę gdzieś z Krywania
  1 point
 4. Hej Justyna ? Życzę miłego wyjazdu! Ja wróciłam 3tygodnie temu z 10dniowej wycieczki i do tej chwili nie moge się pozbierać ze to tak szybko zleciało. Na myśl że kolejny wyjazd za rok, kłuje mnie w klatce piersiowej ? haha i bije się z myślami czy warto na dłuższy weekend zorganizowac wyjazd. Ścianka to może być dobry pomysł ? dzięki ?
  1 point
 5. Ja najbardziej lubię KSU " Za mgłą", co prawda jest to piosenka o Bieszczadach, ale do innych gór też pasuje. Tekst idealnie oddaje to co czuję gdy jestem w górach.
  1 point
 6. "Po to się idzie w góry, żeby mieć potem to coś w oczach, ten blask, którego wszyscy zazdroszczą. Ogień zarażający innych i mówiący: wstań i idź, Ty też możesz" ~ Rafał Fronia
  1 point
 7. Uzupełnianie elektrolitów w trakcie i po wyprawie uważam za podstawę ? w plecaku gorzka czekolada, sok pomidorowy woda z dodatkiem soli:) magnez świetnie wchłania się przez skórę przewód pokarmowy ma ograniczoną wchłanialność ,a więc kąpiele w soli magnezowej czy moczenie stóp w takim roztworze bardzo pomagają;)
  1 point
 8. Zejście z Bystrej przez Błyszcz.
  1 point
 9. Mam też takie zdjęcie ? Trzeba tylko troszkę użyć wyobraźni ? Pod tym księżycem jest Giewont, widzicie? ???
  1 point
 10. "Upolowany" w piątce około 10 metrów od szlaków, liczył turystów ?
  1 point
 11. Moim ulubionym cytatem jest ten, który przytoczyła Dominisia,, wobec potęgi gór....... Poza tym dobry jest:,, wejście jest opcjonalne, ale zejście obowiązkowe". Jan Paweł II :,, Góry pozwalają doświadczyć trudu wspinaczki, strome podejścia kształtują charakter, a kontakt z przyrodą daje pogodę ducha". I jeszcze jeden,, Tylko szczyt głupoty zdobywa się bez wysiłku" ??
  1 point
 12. Trasa króciutka, dobra na rozruch lub zakończenie sezonu. Przy dobrej pogodzie widoki wspaniałe ? Zdjęcia z 17 sierpnia tego roku ?
  1 point
 13. "Ile ja tam jeszcze będę włazić, pfffff" - Patryk Bala, podczas wejścia na Rysy, urlop 2018.
  1 point
 14. 1 point
 15. Wschody i zachody słońca, mgły i chmury w górach są piękne , ale jest ich wiele z każdej strony. Tym razem troszkę inne spojrzenie na góry, ponieważ czasami sie mówi , że góry wyglądaja kosmicznie, a więc trochę kosmosu w postaci księżyca wschodzącego właśnie zza szczytu Zirmesspitze w Astriackich Alpach. Jaki będzie odbiór.... zobaczymy ?
  1 point
 16. U mnie standard pack: - Morskie Oko we wszystkich możliwych kombinacjach. - Chochołowska po prostu nie przepadam. - No i oczywiście nasz stary poczciwy Giewont (wyjątek to cześć od strony Czerwonych bo akurat tam jest miło). Aż dziwne, że jeszcze nikt o Giewoncie nie wspomniał xD
  1 point
×
×
 • Create New...