Jump to content

Baza wypadowa w Tatry


Recommended Posts

Przejrzałem posty pod tematem o noclegach pod tatrami ale nie do końca znalazłem to co szukałem więc dlatego nowy temat, może akurat są i tacy co też szukają podobnego lokum.

Jestem z Bielska więc ani blisko ani daleko w Tatry. Chciałbym znaleźć jakąś bazę wypadową by nie musieć 2h tłuc się rano, bo to bardziej męczy niż całodniowy trip. Głównie chodzi mi o zimę, ale na wiosna/lato/jesień może też. 
Teraz to czego poszukuję:
- możliwość noclegu na jedną noc - wielu gospodarzy nie zgadza się na takie rozwiązanie 
- możliwość zarezerwowania spania max 3-4 dni wcześniej - "schroniska" odpadają
- max  20 km do granic TPN - obojętne z której strony 
- z innych udogodnień nic więcej nie potrzebuje ( żadnych spa, basenów, widoków, śniadań, kolacji, placów zabaw czy innych rzeczy które są potrzebne do wypoczynku)wystarczy wyro, trochę prądu do podładowania rzeczy i możliwość wymeldowania = obudzenia gospodarzy o 5 lub 4 rano :P  
- fajnie jak by to nie było za miliony monet

Najlepszy byłby jakiś hostel lub schronisko młodzieżowe ale nie mogę nigdzie o żadnym znaleźć informacji. Wiem że takie miejscówki pewnie są dość mocno szczerzoną tajemnicą ale może jednak ktoś pomoże :P (może być prywatna wiadomość jak coś) 
Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Murzasichle Pokoje u Janusza. Nie ma problemu z noclegiem na jedną noc poza wakacjami. Dzwonisz parę dni wcześniej albo nawet dzień wcześniej i raczej zawsze coś się znajdzie. Jak zapłacisz od razu to po prostu rano wstajesz, wychodzisz i zostawiasz klucz w drzwiach. Na dole jest jadalnia gdzie można zrobić sobie coś do zjedzenia i picia. Pokoje nieduże ale czyste i w każdym jest prysznic. 40 zł za dobę!

Link to post
Share on other sites

My parę razy spaliśmy w Pokoje Gościnne Żak(kiedyś to się chyba nazywało schronisko młodzieżowe), na ul. Marusarzówny. Warunki takie se, ale blisko na szlaki i przystanek busa, na jedną noc przyjmowali i drogo nie było :)

  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...