Skocz do zawartości

Płaczliwa Skała - Zdziarska Vidla


Mateusz Z

Rekomendowane odpowiedzi

Płaczliwa Skała - szczyt o wysokości 2145 m w Tatrach Bielskich. Niestety już niedostępny znakowanym szlakiem, aczkolwiek na wierzchołek prowadzi wyraźna ścieżka, na której można gdzie nie gdzie znaleźć żółtą farbę. Panorama ze szczytu wg mnie jest jedną z najlepszych, jak nie najlepszą w całych Tatrach. Wejście nań nie sprawia problemów technicznych, ani orientacyjnych. 

Kto był? Podzielcie się wrażeniami i zdjęciami ?

IMG_20211202_101714.jpg

  • Lubię to ! 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam 

Planuje wędrówki w tam tych rejonach, czy orientujecie się jak to wygląda na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o możliwość wejścia  i czy jest to w ogóle legalne 

Chodzi mi tutaj o hawrań, płaczliwą oraz nowy wierch

Pozdrawiam

Edytowane przez pa44wlak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2024 o 15:00, pa44wlak napisał:

Witam 

Planuje wędrówki w tam tych rejonach, czy orientujecie się jak to wygląda na dzień dzisiejszy jeśli chodzi o możliwość wejścia  i czy jest to w ogóle legalne 

Chodzi mi tutaj o hawrań, płaczliwą oraz nowy wierch

Pozdrawiam

Wszystkie szczytu w każdych warunkach nielegalne, ale wyjdziesz wcześnie to nic ci nie grozi

Raczej nie promujemy na tym forum zachowań poza prawnych. Ekologia polega również na nie chodzeniu tam gdzie jest to zabronione.Kolejne wpisy o włażeniu w takie miejsca będę usuwał!

  • Lubię to ! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...