Skocz do zawartości

Bystra Ławka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszłam ten piękny szlak w 2013 roku i każdemu będę go polecać. Pomimo niezbyt dobrej pogody było pięknie. Dopiero, gdy byliśmy w Dolinie Furkotnej, zaczęło powoli wychodzić słoneczko i zachód był piękny. Nie raz sobie myślałam, żeby powtórzyć ten szlak, tylko chyba już chodzę  troszkę za wolno. Ciekawa jestem Agnieszka, czy poprawili łańcuchy? Jeden łańcuch tuż pod przełęczą był urwany, ot wisiała sobie taka dłuższa końcówka i dyndała ? Dało się wejść bez tego łańcucha, ale mogliby coś z tym zrobić.

102-PICT0119-24.06.2013 - Bystra Ławka.JPG

Edytowane przez Anna M.
  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Tydzień temu tam byłem przy lekkim oblodzeniu i te łańcuchy pod przełęczą dość zbędne :P  Szlak bardzo przyjemny, zaczynałem od Młynickiej, schodziłem furkotną. Wodospad Skok po solidnych opadach naprawdę super wygląda i robi wrażenie. Widokowo super, polecam wejść na Furkot (Oczywiście z przewodnikiem :D ), stamtąd widoki o niebo lepsze. Poniżej kilka zdjęć poglądowych. 

PS. Pozdrowionka dla młodych, którzy chyba pierwszy raz spotkali się z łańuchami w górach :) :) Mam nadzieje, że zeszliście bezpiecznie. 

Bystra ławka.jpg

Bystra ławka łańcuch.jpg

Bystra ławka 2.jpg

Edytowane przez Mateusz Z
  • Lubię to ! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Anna M. napisał:

Ale ten łańcuch za przełęczą (od strony Doliny Furkotnej), to raczej już przydatny

Jak najbardziej przydatny, szczególnie dla schodzących. Patrząc w dół z tego miejsca jest lekka lufa, tak więc warto mieć ten dodatkowy punkt podparcia dla komfortu psychicznego, chociaż tam skała jest nieźle urzeźbiona. Spokojnie tam można zejść "dupozjazdem" po skale :D 

  • Lubię to ! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...