Jump to content

Maciej1980

Member
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Dzięki za podpowiedzi:)) Od strony polskiej trochę mam obawy ponieważ szlak jest podobno trudniejszy i bardziej wymagający niż od strony słowackiej a Ja jeszcze nie mam zbyt wielkiego doświadczenia na tego typu szlakach. I jeszcze takie pytanie: czy ktoś może orientuje się w jakich hotelach, pensjonatach, willach, itp. w Zakopanem serwują śniadania od 6:00?
  2. Samochodu nie mam. Wiem, że będzie sporo ludzi na szlaku ale chcę właśnie w wakacje wejść na Rysy ze względu na długość dnia. Nie wiem jakie środki transportu jeżdżą z Łysej Polany na Słowację i od której? Wiem, że taksówka będzie droga a niestety akurat nikt znajomy z autem w tym czasie nie będzie w Zakopanem.
  3. Witam wszystkich. Mam taką sprawę. W lipcu przyjeżdżam do Zakopanego i chcę w końcu zdobyć Rysy od strony słowackiej. I tu moje pytanie: czy wiecie może jak najlepiej i najszybciej dostać się do Strbske Pleso z Zakopanego ale innym ( innymi ) środkami transportu niż autobus a później ta elektriczka. Chodzi Mi po prostu o to żeby między 5:00 a 6:00 rano być już na miejscu i ruszyć na szlak. Z tego co się orientowałem to gdybym jechał autobusem, itp. to byłbym dość późno w Strbske Pleso. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich. Szerokości na szlakach:))
×
×
  • Create New...