Jump to content

Zośka

Member
 • Content Count

  2,244
 • Joined

 • Days Won

  93

Everything posted by Zośka

 1. @Fibilubię przelęcz pod Osterwą i Osterwę. Fajne widoki tam są. A widziałaś taką wydeptaną ścieżkę w drugą stronę ? Nie kusiło Cię żeby tam wejść😉 ?
 2. @barbie609 ja mam taki taktyczny klucz do kół samochodowych wykonany własnoręcznie przez mojego męża. Co prawda do zmiany koła musiałam użyć tylko raz ale do samoobrony względnie perswazji już dwa razy mi się przydał🙃.
 3. Ja lubię wszystko co papierowe (książki, gazety, mapy) oprócz papierowych dokumentów, które trzeba taszczyć do każdego urzędu, czasem z jednego do drugiego i tracić czas na ich wypełnianie bo potem urzędnik i tak to wszystko wklepuje w komputer.
 4. Może tyłem albo z zawiązanymi oczami ? Nie bardzo rozumiem czemu to ma służyć🙄. Gdyby to przynajmniej było w jakimś szczytnym celu to może miałoby większy sens. No ale (na szczęście) każdy może mieć jakąś pasję i ją realizować więc nie oceniam.
 5. @wjesna tak o Znachorze. @Jędrek ten film to na pewno nie jest "Znachor" Dołęgi Mostowicza. To taka netflixowa fabuła.
 6. A mi się nie podobał. Do oryginału porównywać nie będę bo to nie ta liga. To taka lekko romantyczno-obyczajowa opowieść. Bohater zagrany świetnie ale reszta ról taka sobie. Szczegolnie mlody hrabia nijaki i płytki. Scenografia i muzyka dają radę ale scenariusz średni. Dla mnie trochę na wyrost 5/10
 7. @Mnich Moderator życzę szybkiego i skutecznego zdrowienia🙂. Ps. Dobra okazja żeby rzucić palenie😉
 8. @barbie609Jakby miał jeszcze klucz do kół i pompkę rowerową to biegnę kupić😉.
 9. @Fibi a ja marudzę jak budzik zadzwoni, potem jak trzeba zdecydować co założyć, jeszcze później jak trzeba szukać miejsca na parkingu i przez pierwsze pół godziny podejścia. Mój mąż w tym czasie nic nie mówi i nawet nie patrzy na mnie🙄. Ale jak już się rozgrzeję i poczuję klimat gór to do samego końca wycieczki jestem "do rany przyłóż"😂.
 10. Ja też czasem marudzę. I nie wiem jak to jest że mój mąż, który w domu ciągle marudzi, w górach nagle doznaje jakiejś przemiany i nic mu nie przeszkadza. No może poza hałaśliwą hordą zdobywców Moka😂
 11. @Fibi chyba ta wycieczka bardziej Ci się podobała bo nic nie piszesz o marudzeniu😉. Lubię widoki z Małej Wysokiej i lubię Dolinę Wielicką ale bardzo nie lubię podejścia ani powrotu Białą Wodą i staram się tamtędy nie chodzić🙃
 12. Pełna integracja z przyrodą żywą i nieożywioną🙂
 13. Ja w tym roku musiałam Tatry w ogóle odpuścić a chętnie bym pochodziła na "takie tam spacerki"🙂. I ja też przy schodzeniu z Jagnięcego już dwa razy poszłam za daleko granią i musiałam wracać. Chyba większość ludzi tam się myli🙃
 14. @barbie609 wcale tej jesieni nie widać na zdjęciach. Piękne i jeszcze letnie widoki.
 15. @Fibi ta Lodowa całkiem fajnie Wam wyszła i widoki mieliście super. Ale że ja napisałam że ten odcinek Magistrali jest najlepszy🙄 ? Musiało mnie zaćmić bo oczywiście the best jest ten od Doliny Wielickiej do Przełęczy pod Osterwą. Sorry za wprowadzenie w błąd 🤷‍♀️
 16. Jędrek wrzuć jakieś fotki. Ciągle gdzieś łazisz a zdjęć jak na lekarstwo 😉
 17. @Mnich Moderator oczywiście że uszanuję chociaż uważam że przesadzasz z tą cenzurą😁. Ja jestem z wyksztalcenia językoznawcą, kognitywistą.
 18. Rozumiem że nie lubisz samochodów spalinowych ale elektryki nie są wcale eko. Pomijając fakt że prąd jest u nas z węgla, więc ładując elektryka zwiększasz produkcję energii węglowej to produkcja baterii zostawia o wiele większy "ślad węglowy" (modne ostatnio słowo)niż produkcja silników spalinowych.Poza tym utylizacja baterii jest o wiele większym problemem ekologicznym.
 19. Za słownikiem języka polskiego
 20. Zgadzam się w 100 procentach z @barbie609. Żadna edukacja niczego nie zmieniła w tym temacie i niczego nie zmieniła i nie zmieni. Nawet tabliczka za zakazem debilom nie przeszkadza. TPN gdyby tylko chciał mógłby naprawdę wiele zdziałać ale kasa jest najważniejsza. Dlatego uważam że tylko wysokie mandaty oraz publikacja wizerunku szczegolnie "trudnych" delikwentów bylaby swietnym rozwiązaniem. Tych którzy mają rozum nie trzeba edukować a tych z deficytem nie warto.
 21. @Paweł256 dla mnie największym plusem jest to że się nie rozsznurowują bo ja ciągle mam z tym problem. Którekolwiek buty zakładam to zawsze przynajmniej raz albo dwa muszę poprawiać sznurowanie.
 22. @Mnich Moderator niczego takiego nie sugeruję😁
×
×
 • Create New...