Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/08/2021 in all areas

 1. Podpisałam taką petycję bo uważam, że warto. Petycja dotyczy zabudowy zbocza Antałówki, kultowej góry Zakopanego i zamiany traktu spacerowo-rowerowego Bulwary Słowackiego na samochodową jezdnię. Zamiast zieleni, ptaków – asfaltowy, samochodowy smród. Zbierają podpisy z całej Polski Podpisz i Ty. Prześlij dalej do znajomych https://www.petycjeonline.com/nie_dla_przebudowy_bulwarow_sowackiego_w_zakopanem
  3 points
 2. Gdyby się ktoś wybierał ze Szczecina do Przemyśla ?, to polecam kolejną biografię - tym razem Andrzeja Zawady - Człowieka, który wymyślił i zrealizował Himalaje zimą.
  2 points
 3. Chodzą mi po głowie Wrota Chałubińskiego. Nie byłam a to pewnie szlak nie przepełniony ludźmi( pomijając dojście z Palenicy do Morskiego Oka). Dawno nie byłam w Tatrach, wakacje sobie odpuściłam na rzecz mniejszych gór i spokojnych szlaków. Ale teraz jesień, czas ruszać.
  1 point
 4. Jak tak patrzę na te tytuły to myślę sobie, jak to dobrze, że niektórzy mieli życie które warto opisać. Bo co byśmy czytali?
  1 point
 5. Tak, przypadł. Trochę dziwnie, że jest tak mało uczęszczany. Sama go omijałam, może dlatego, że wolę chodzić od strony Markowej niż od Krowiarek, więc nie jest po drodze.
  1 point
 6. @wjesna i porzeczki i grzybki i paprotki - wszystko na miejscu. Cieszę się, ze szlak przypadł Tobie do gustu. ☺
  1 point
 7. Ehhh... miesiąc temu tam byłam. Jak ten czas leci...? Pięknie, pusto...?
  1 point
 8. Ja właśnie skończyłam czytać "Upadek Olbrzymów" i polecam ją wszystkim dookoła bo mnie tak wciągnęła że czytałam do 2.00 w nocy?
  1 point
 9. Perć Przyrodników zaliczona. ? Tak jak pisałam, że gdy następnym razem pójdę na Babią, to przejdę Percią Przyrodnikow gdyż jeszcze tym szlakiem nie szlam. Rzeczywiście fajny. Spokój, cisza, mnóstwo paproci i porzeczek. Po drodze minęliśmy się tylko z jedną osobą, a oprócz tego towarzyszył nam dzięcioł który stukał po drzewach. Punktem wyjścia i powrotu była Zawoja Markowa. Najpierw jak zwykle męczenie się z parkomatem,potem wybór drogi mniej uczęszczanej czyli w stronę Sulowej Cyrhli. Od schroniska Percią Akademikow na Babią. U góry ludzi duuużo, pogoda ładna. Potem r
  1 point
 10. W dniu dzisiejszym dawno odkładane Pilsko w składzie sześcioosobowym. Pogoda super słonecznie , widoki super tylko Tatry schowane w chmurach. Skorzystaliśmy z kolejki Jontek-Buczynka , potem zielonym. Na Miziowej w schronisku kawusia i serniczek .Na szczyt czarnym ,na górze mały popas z widokiem na Jezioro Orawskie, na dół żółtym i dalej już zielonym.Ludzi sporo ale tak naprawdę natężenie ruchu w górę nastąpiło jak my już schodziliśmy.Bardzo przyjemny dzień. Parę fotek ze szlaku: Podchodzimy widoczki z góry Beskid Śląski Królowa spory kaw
  1 point
 11. Właśnie skończyłem Maurice Herzog ,, Annapurna,, Super książka. Goście się nie zastanawiali w jakim stylu itp tylko przede wszystkim gdzie ta góra w ogóle jest.
  1 point
 12. Dzięki za tytuły ? @barbie609 "Skąpani w Ogniu" oglądałem pare lat temu ? ale pozostałych nie, więc sobie zerknę ? @wjesna no akurat żadnego tytułu nie znam, ale z chęcią sobie zerknę. Na pierwszy ogień stawiam "Różyczkę". Ooo @Jaga46 Smarzowskiego oglądam, na "Bożym Ciele" byłem nawet w kinie, ale jakoś te filmy do mnie nie przemawiają. Za to "Układ zamknięty" świetny polski film, też go oglądałem z 5 lat temu i pamiętam jak mnie wciągnął ? Super, mam dzięki wam jak zapełnić jesienne wieczory hahha
  1 point
 13. Nie mogę się doczekać jakiejś Twojej relacji @Jędrek...
  1 point
×
×
 • Create New...