Skocz do zawartości

Długoterminowa pogoda


Kamil022

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałem spytać czy warto w ogóle waszym zdaniem sugerować się długoterminowymi prognozami pogody, obecnie planuje wyjazd 14-21 lub 21-28 czerwca i prognozy sprzyjają bardziej drugiej opcji aczkolwiek nie jestem przekonany czy nie jest to na tym etapie wrózenie z fusów. Dodatkowo czy w przypadku wejść na takie szczyty jak Kościelec, Świnica czy Szpiglasowy warto zaopatrzyć się w raczki/raki i czekan czy dobre obuwie i kijki zazwyczaj o tej porze wystarczają? Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kamil022 napisał:

Hej, chciałem spytać czy warto w ogóle waszym zdaniem sugerować się długoterminowymi prognozami pogody, obecnie planuje wyjazd 14-21 lub 21-28 czerwca i prognozy sprzyjają bardziej drugiej opcji aczkolwiek nie jestem przekonany czy nie jest to na tym etapie wrózenie z fusów. Dodatkowo czy w przypadku wejść na takie szczyty jak Kościelec, Świnica czy Szpiglasowy warto zaopatrzyć się w raczki/raki i czekan czy dobre obuwie i kijki zazwyczaj o tej porze wystarczają? Dziękuję za pomoc

W miarę pewna prognoza jest na dwa dni przed wyjazdem. Choć i ona może się zmienić. Wszystkie długoterminowe prognozy traktuj w kategorii horoskopów 🙂  

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 10.05.2024 o 19:49, Kamil022 napisał:

czy warto

Nie warto.

Parę lat temu zrobiłem taki eksperyment, zapisując przez kilka miesięcy długoterminowe prognozy przewidujące pogodę na czas mojego nadchodzącego urlopu. i powiem tyle że zmieniało się to jak w kalejdoskopie.  Równie dobrze można kostką rzucić, karty losować albo wróżyć z fusów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...