Skocz do zawartości

[Plecak] Wewnętrzne przedramiona ocierają się o sztywny pas biodrowy - czy to normalne?


Olekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Pierwszy raz mam plecak ze sztywnym pasem biodrowym, Alpinus Ornak II 30l (opis). Strasznie przeszkadza mi, że ręce się ocierają o pas biodrowy. W moim poprzednim plecaku (Folcraz 30 Air;  zdjęcie) ten pas nie był sztywny i zwisał, a tutaj - sterczy i ociera o wewnętrzne przedramiona.

Używam głównie do treckingu po dość płaskich terenach. Pasa biodorwego i tak nigdy nie zapinałem, więc zastanawiam się nad zwrotem i innym plecakiem.

Teraz pytanie: czy to normalne i wymaga przyzwyczajenia? Czy Wam też to przeszkadza(ło)?

Pozdrawiam!

Edytowane przez Olekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Olekk zmienił(a) tytuł na [Plecak] Wewnętrzne przedramiona ocierają się o sztywny pas biodrowy - czy to normalne?
25 minut temu, Olekk napisał:

Ja często zdjemuję i zakładam plecak, dlatego nie zapinam. Obcięcie spowoduje utratę gwarancji.

Poza tym jak zapinam pas, też ręce się ocierają.

Ok, ale w takim razie po co w ogóle kupujesz plecak z takim pasem, skoro go i tak nie zapinasz??? 

Po prostu moim skromnym zdaniem sam sobie robisz (nomen omen) pod górkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie plecaki mają pas biodrowy. Nie wiedziałem, że ze sztywnym będzie taki problem; myślałem że się jakoś dopasuje.

Dlatego zastanawiam się, czy to normalne i ludzie się przyzwyczajają, czy też ja jestem jakiś "źle sprofilowany" do sztywnych pasów biodrowych i nie mogę ich używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...