Skocz do zawartości

Festiwal podróżników online


Mnich Admin

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Luk_ napisał:

Fajna sprawa, ale orientujesz się może czy prelekcje będzie można obejrzeć poza podanymi godzinami? Te, w których odbywają się transmisje mi nie pasują, a chciałbym to sobie obejrzeć np. w poniedziałek. Próbowałem znaleźć info na stronie, czy będzie taka możliwość, ale nie znalazłem ?

Nie mam pojęcia, nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
42 minuty temu, Mnich napisał:

panelistów.

też mi nic nie mówi ale stronka dobra jako inspiracja do organizowania  własnych wycieczek.

Popatrzyłem tylko przykładowo na wyjazd 10 dniowy do Gruzji za 3265 PLN bez przelotu i wyżywienia

https://solisci.pl/wyprawy/perla-kaukazu/

W zeszłym roku z żoną na 17 dni zmieściliśmy się z kompletnie wszystkimi kosztami w 8 k PLN (za 2 osoby) 

i to wraz z wejściem na Kazbeg i 3 dniowym pobytem nad morzem w Batumi.

 

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, J@n napisał:

też mi nic nie mówi ale stronka dobra jako inspiracja do organizowania  własnych wycieczek.

Popatrzyłem tylko przykładowo na wyjazd 10 dniowy do Gruzji za 3265 PLN bez przelotu i wyżywienia

https://solisci.pl/wyprawy/perla-kaukazu/

W zeszłym roku z żoną na 17 dni zmieściliśmy się z kompletnie wszystkimi kosztami w 8 k PLN (za 2 osoby) 

i to wraz z wejściem na Kazbeg i 3 dniowym pobytem nad morzem w Batumi.

 

Kazbek to był mój cel na wrzesień tego roku. Ale ze względu na pandemię zmuszony jestem zrewidować swoje plany. Zdobycia Kazbeku gratuluję. Jak poradziliście sobie z przebywaniem na wysokości, ile trwała aklimatyzacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...