Skocz do zawartości

Marki mniej znane


Szlakowy_Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
3 godziny temu, Mariusz R. Schoyen napisał:

Amundsen sports: Odziez gorska z tradycjami w nowym wydaniu. dla koneserow

Tak z ciekawości weszłam na stronę i bardzo mi się spodobała odzież tej firmy. Wygląda solidnie i bardzo klasycznie. Szkoda że w Polsce nie ma sklepu. Chociaż ceny trochę wysokie jak na polską kieszeń?

Edytowane przez Zośka
  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Q'bot said:

To może jeszcze coś o butach z dalekiej północy napisz - Alfa - warte to cokolwiek?

Bardzo solidne i dopracowane w szczegolach. Parametry jak dobre markowe buty. Ale nie mam doswiadczenia z nimi. Lokalny patriotyzm dla Norwegow. i to sie chwali.

11 hours ago, Q'bot said:

To może jeszcze coś o butach z dalekiej północy napisz - Alfa - warte to cokolwiek?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Zośka said:

Tak z ciekawości weszłam na stronę i bardzo mi się spodobała odzież tej firmy. Wygląda solidnie i bardzo klasycznie. Szkoda że w Polsce nie ma sklepu. Chociaż ceny trochę wysokie jak na polską kieszeń?

To prawda ceny sa wysokie ale produkty maja solidne, na wiele lat. Szczegolnie polecam Knickerbockers. Spodnie krotkie, perfwkcyjne na gorskie wycieczki. W polaczeniu ze stuptutami tej marki tworzy sie dlugie spodnie. Bardzo wielofunkcyjne rozwiazanie z dobra wentylacja. Sam mam takie ...I love it !

W latach 50 i 60 tych to byl standard w naszych gorach.  

image.thumb.png.35ed5e405df27c224e7fae52a9b6f9fd.png

image.thumb.png.32141dd27a01014a2cedd088154d4335.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...