Jump to content

Pablomardi

Member
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wjeżdżałem dziś przez Jurgów około 7.30 stał pusty radiowóz slowackiej policji, budki nadal ustawione , okna pozaslaniane. Na trasie również brak zainteresowania z ich strony - patrol w Tatrzańskiej Łomnicy.
 2. Również jestem ciekaw, ja będę od czwartku i mam nadzieję że nic nowego nie wymyślili napisze jak wrócę chyba że ktoś wcześniej podzieli się informacją.
 3. To i ja się podzielę mieszkańcami z ostatniego wyjazdu
 4. Tak jak powiedział jeden z uczestników ,, czemu Słowak może pojechać do Polski a Polak do Słowacji juz nie"?. Słowacja po raz kolejny nie przemyśli swoich poczynań to samo bylo w czerwcu za wszelką cenę nie chcieli wpuszczać bo covid a słowacy bez problemu wędrowali po polskiej stronie Tatr i było dobrze - głupota nie ma granic.
 5. Jurgów otwarty, jedynie szczepienia otwierają drogę do legalnego przekroczenia starych granic - chcesz podróżować to mus szczepionka do tego będą wszyscy dążyć, przykre ale zaczyna być to normą zmuszą w ten lub inny sposób.
 6. Też zawsze kupowałem w union sk lecz tym razem wykupilem w warta trawel ze względu na ten błąd. Zgłaszałem im nawet ten problem lecz odpisali tylko ze przyjęli zgłoszenie i przekazują gdzieś dalej, a że czas uciekał i musiałem się gdzieś ubezpieczyć wybralem Warte. Tak sobie myśle że Słowacy mają większość z urzędu poblokowane dla obcokrajowców przez ten cały covid.
 7. Mnóstwo ludzi tak przechodzi - tego nikt nie upilnuje, tu chodzi o przejazd samochodem na Słowacje bo tak jak napisał peter1 tylko policja i graniczni mają wgląd do systemu. Od wczoraj na szakach masa ludzi, palenica cała w samochodach aż do ronda- wakacje. Jeśli jesteś po 1 dawce ( tak jak ja) jaki masz problem pobrać i wydrukować certyfikat ? Jest na twoim koncie pacjenta.
 8. Rejestrowalem sie kazdego dnia ale system zachowywał ciąglość od pierwszego dnia wjazdu na Słowacje czyli od 19.06 - przedłużał o kolejne dni rozmawialem rowniez z miejscowymi - oni sie nie rejestrują tylko wjeżdżają mają tylko potwierdzenie szczepienia, zdarzyło im sie że zostali zatrzymani na ,, granicy". i pokazywali to potwierdzenie.
 9. Przez ostatnie 3 dni wjeżdżałem na Słowacje autem - Smokowiec i Szczyrbskie jezioro przejazd przez Jurgów. Na przejsciu ustawiony kontener dla słowackiej policji rano wjazd około 6 nie bylo nikogo, powrót po poludniami radiowóz i policja stała cordziennie natomiast nikogo nie zatrzymywała. Mijałem rownież stojące patrole i również mnie nie zatrzymywali. Na szlakach praktycznie sami słowacy, aut na polskich blachach przez pierwsze dwa dni nie było , dziś w szczyrbskim byly jeszcze 2 auta. Jeśli chodzi o rejestracje pojawiło się sprostowanie co należy wpisać w polu adres zamieszkani
 10. Witam, Mam pytanie czy rejestrujecie swój przyjazd na stronie słowackiej ( wypad na 1 dzień ). Nie mam pojęcia czemu ale trzeba wpisywać nie adres zamieszkania/ zameldowania jak podają portale ale adres kwarantanny do wyboru z rozwijanego menu tylko miejscowości słowackie - choć w moim przypadku jestem po 1 szczepieniu i teoretycznie zwolniony z odbycia kwarantanny. Jak to wygląda? czy wjeżdżał ktoś autem na Słowacje w razie kontroli wystarczy potwierdzenie szczepienia ? PK
×
×
 • Create New...