Jump to content

Pablomardi

Member
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 4 tygodnie temu kupowałem ubezpieczenie w union.sk wszystko działa bez problemu.
 2. Dla zainteresowanych duży płat śniegu na ostatnim stromym podejściu, zalecane raczki, kijki.
 3. Witam, Czy ktoś odwiedził dziś te miejsca? da się wejść bez problemu ? Jutro chciałbym je odwiedzi( nie wiem gdzie lepiej ). Dziękuję za każdą informacje.
 4. Wjeżdżałem dziś przez Jurgów około 7.30 stał pusty radiowóz slowackiej policji, budki nadal ustawione , okna pozaslaniane. Na trasie również brak zainteresowania z ich strony - patrol w Tatrzańskiej Łomnicy.
 5. Również jestem ciekaw, ja będę od czwartku i mam nadzieję że nic nowego nie wymyślili napisze jak wrócę chyba że ktoś wcześniej podzieli się informacją.
 6. To i ja się podzielę mieszkańcami z ostatniego wyjazdu
 7. Tak jak powiedział jeden z uczestników ,, czemu Słowak może pojechać do Polski a Polak do Słowacji juz nie"?. Słowacja po raz kolejny nie przemyśli swoich poczynań to samo bylo w czerwcu za wszelką cenę nie chcieli wpuszczać bo covid a słowacy bez problemu wędrowali po polskiej stronie Tatr i było dobrze - głupota nie ma granic.
 8. Jurgów otwarty, jedynie szczepienia otwierają drogę do legalnego przekroczenia starych granic - chcesz podróżować to mus szczepionka do tego będą wszyscy dążyć, przykre ale zaczyna być to normą zmuszą w ten lub inny sposób.
 9. Też zawsze kupowałem w union sk lecz tym razem wykupilem w warta trawel ze względu na ten błąd. Zgłaszałem im nawet ten problem lecz odpisali tylko ze przyjęli zgłoszenie i przekazują gdzieś dalej, a że czas uciekał i musiałem się gdzieś ubezpieczyć wybralem Warte. Tak sobie myśle że Słowacy mają większość z urzędu poblokowane dla obcokrajowców przez ten cały covid.
 10. Mnóstwo ludzi tak przechodzi - tego nikt nie upilnuje, tu chodzi o przejazd samochodem na Słowacje bo tak jak napisał peter1 tylko policja i graniczni mają wgląd do systemu. Od wczoraj na szakach masa ludzi, palenica cała w samochodach aż do ronda- wakacje. Jeśli jesteś po 1 dawce ( tak jak ja) jaki masz problem pobrać i wydrukować certyfikat ? Jest na twoim koncie pacjenta.
 11. Rejestrowalem sie kazdego dnia ale system zachowywał ciąglość od pierwszego dnia wjazdu na Słowacje czyli od 19.06 - przedłużał o kolejne dni rozmawialem rowniez z miejscowymi - oni sie nie rejestrują tylko wjeżdżają mają tylko potwierdzenie szczepienia, zdarzyło im sie że zostali zatrzymani na ,, granicy". i pokazywali to potwierdzenie.
 12. Przez ostatnie 3 dni wjeżdżałem na Słowacje autem - Smokowiec i Szczyrbskie jezioro przejazd przez Jurgów. Na przejsciu ustawiony kontener dla słowackiej policji rano wjazd około 6 nie bylo nikogo, powrót po poludniami radiowóz i policja stała cordziennie natomiast nikogo nie zatrzymywała. Mijałem rownież stojące patrole i również mnie nie zatrzymywali. Na szlakach praktycznie sami słowacy, aut na polskich blachach przez pierwsze dwa dni nie było , dziś w szczyrbskim byly jeszcze 2 auta. Jeśli chodzi o rejestracje pojawiło się sprostowanie co należy wpisać w polu adres zamieszkani
 13. Witam, Mam pytanie czy rejestrujecie swój przyjazd na stronie słowackiej ( wypad na 1 dzień ). Nie mam pojęcia czemu ale trzeba wpisywać nie adres zamieszkania/ zameldowania jak podają portale ale adres kwarantanny do wyboru z rozwijanego menu tylko miejscowości słowackie - choć w moim przypadku jestem po 1 szczepieniu i teoretycznie zwolniony z odbycia kwarantanny. Jak to wygląda? czy wjeżdżał ktoś autem na Słowacje w razie kontroli wystarczy potwierdzenie szczepienia ? PK
×
×
 • Create New...