Skocz do zawartości

Arti

Użytkownik
 • Postów

  43
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Arti

 1. Arti

  WOŚP

  Uzbierałem prawie 5,5 tys. Dzięki wszystkim za pomoc. Dostałem ciekawą propozycję pod Wodogrzmotami aby w przyszłym roku pobić Kasprowy i kwestować na Rysach.
 2. Arti

  WOŚP

  Jutro już 32 finał WOŚP dla ludzi dotkniętymi chorobą płuc. Ja również kwestuję w okolicach Moka. Jeśli ktoś chciałby wspomóc zakupy orkiestry dla chorych pozwolę sobie wkleić link do mojej eskarbonki. Mam nadzieję że pogoda i ludzie jutro dopiszą. Chcesz grać razem z WOŚP w czasie 32. Finału WOŚP? Dorzuć się do naszej eSkarbonki już dzisiaj! eSkarbonka to wirtualna puszka iWolontariusza. Ty też możesz taką założyć. https://eskarbonka.wosp.org.pl/cahonerije
 3. W Murowańcu nie dość że zapłaciłem z góry to usłyszałem przez telefon: ...prędziutko bo przyjmujemy tylko do 22-ej...". Zdążyłem ale nie ukrywam, że było to lepsze od energetyka.
 4. Arti

  NETFLIX BROAD PEAK

  A wracając do Berbeki to niektóre nasze legendy trochę gryzie sumienie o ten nieszczęsny Rocky Summit.
 5. Arti

  NETFLIX BROAD PEAK

  Poczekaj z tą pochwałą naszej kinematografii. Jeszcze się okaże że Forst dostanie nagrodę.....jako film o górach
 6. Arti

  Zgadnij co to za miejsce

  W takim razie obstawiam Liptowskie Mury - może Wielka Kotelnica?
 7. Zgadzam się z opinią redaktora. Fabuła filmu mocno się rozmija z książkami serii, oczywiście musi być nowocześnie jak w przysłowiowym amerykańskim filmie stąd też dużo seksu, lgbt a sceny zabawy z pałacu na Łomnicy żenujące. Nie dziwię się że Remigiusz Mróz zdecydował się jedynie na zagranie w serialu tylko sztywniaka, który wjeżdża do lodówki w prosektorium.
 8. Arti

  Zgadnij co to za miejsce

  A punkt jest szlakowy czy pozaszlakowy?
 9. I alerty RCB pojawiające się średnio co 3 dni. Emeryci i renciści boją się czy wychodzić z domu bo nie wiedzą czy już pada albo wieje. Co gorsza kilkudziesięcioletnie doświadczenie życiowe to za mało aby wygrać z rządowym sms-em
 10. Mnie to osobiście drażni bo takim podejściem powolutku wchodzimy w park. Po kawałku kawałeczku bo przecież jest miasto, stok to te 2000 drzew i tak pewnie kornik zje lepiej je wcześniej profilaktycznie wyciąć. Tutaj chodzi o zasady, park należy chronić ale dutki już od dawna wygrywają z tatrzańską przyrodą.
 11. Jeszcze się nie dzieje, ale wkrótce 4ha drzew pójdzie pod piłę dla nowego stoku. Do dramatyzowania mi daleko ale to jest park narodowy a nie prywatny folwark dyrekcji.
 12. Masz rację. TANAP z jednej strony chce skupować dodatkową ziemię, a jednocześnie jest otwarty dla inwestorów. To co zrobiono z kosodrzewiną to kpina z przyrody i państwowej własności. Wystarczyło że Chopok jest już zdewastowany. U nas to samo dzieje się z Nosalem.
 13. Arti

  Mont Blanc

  "....Ale urosnę jak spadnie na mnie tyle śniegu co ostatniej zimy w Tatrach..."h...."
 14. Arti

  Mont Blanc

  Podobno dzisiaj zmalałem o 2 metry
×
×
 • Dodaj nową pozycję...