Skocz do zawartości

mynaszlaku

Użytkownik
 • Postów

  12
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia mynaszlaku

Newbie

Newbie (1/14)

45

Reputacja

 1. mynaszlaku

  Dolina Strążyska

  W zimie Dolina Strążyska wygląda pięknie. ?
 2. Dla mnie też pod samym szczytem było najgorzej. Już miałem odpuścić, bo jeszcze było trochę ślisko. Ostatecznie się udało, chociaż przez mgłę nie zobaczyliśmy nic.
 3. Pamiętam, jak szliśmy ze znajomymi na wschód słońca od strony Ochotnicy Dolnej. Najpierw ze szlakiem, a potem na przełaj do góry. Jakoś doszliśmy, a później widoki z wieży cudo. :) Bazę namiotową tworzą tam świetni ludzie. :)
 4. mynaszlaku

  Dolina Gąsienicowa

  Pięknie jest w Dolinie Gąsienicowej. Byliśmy niedawno z dzieckiem, idąc przez Boczań. Więcej na naszym blogu podróżniczym.
 5. Widoki z Chudej Przełączki. https://mynaszlaku.pl/szlak-z-dzieckiem-na-czerwone-wierchy-z-doliny-koscieliskiej/
 6. Piękny szlak na Czerwone Wierchy z Doliny Kościeliskiej przez Przysłop Miętusi i Kobylarzowy Żleb - łańcuchy. Dalej przejście przez Małołączniak, Krzesanicę na Ciemniak. U góry wszystko zasłoniły chmury, ale przy podejściu i zejściu piękne widoki. 16 kilometrów, około 1400 metrów podejścia i ponad 10 godzin w trasie. Wrześniowe Tatry są piękne. Opis szlaku na blogu.
 7. Hej. Poniżej lista rzeczy, które warto zabrać w podróż z dzieckiem. Z niej można wybrać, to co warto wrzucić do plecaka. Jedzenie, picie, coś do zabawy, ubranie na zmianę, pampersy, preparaty na komary, kleszcze, kremy na słońce, maść na ząbki, ogólnie apteczka, bo to bardzo się przydaje. Nie wiem, czy chodziłeś już wcześniej gdzieś z dzieckiem po górach? Jeśli nie to warto spróbować przejść się kilka razy w mniejsze góry. Jeśli już byłeś na szlaku, to wiesz, co zabierasz. Zwróć też uwagę na nosidełko, które wypożyczasz, żeby nie zrobić dziecku krzywdy, https://mynaszlaku.pl/co-spakowac-na-podroz-z-dzieckiem-101-potrzebnych-rzeczy/
 8. Jagnięcy Szczyt przez Zielony Staw ? https://mynaszlaku.pl/tatry-biala-woda-kiezmarska-zielony-staw-kiezmarski-dolina-jagnieca-jagniecy-szczyt/
 9. Może Wielki Kopieniec? https://mynaszlaku.pl/latwy-i-piekny-szlak-z-toporowej-cyrhli-na-wielki-kopieniec/
 10. Cześć! Pozdrowienia dla wszystkich od www.mynaszlaku.pl ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...