Jump to content

Robi912

Member
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
  1. Ciekawe zestawienie, dzięki :) To nasz pierwszy wyjazd w góry w ogóle, stąd nie chcę od razu się rzucać na wyższe szlaki, zanim nie obejdę się po krótszych trasach jak Rusinowa Polana lub Gąsienicową z Brzezin. O nosidełkach już dość sporo poczytałem, radziłem się też na innych forach, mam nadzieję że wszystko będzie pasowało :)
  2. Mam pytanie do osób, które miały już okazję wychodzić na szlaki z małymi dziećmi. W najbliższym czasie planuję wypad do Zakopanego wraz z 11-miesięczną córką i nie powiem, że chciałbym trochę z nią również pochodzić. Ogarnąłem już sobie wypożyczalnię nosideł, wybrałem parę tras (na początek Chochołowska i Morskie Oko, potem spróbuję z plecami przejść z Brzezin na Gąsienicową i jak plecy dadzą radę to ostatniego dnia chciałem dorzucić Rusinową Polanę lub szarpnąć się na Czerwone Wierchy), ale zastanawiam się nad ekwipunkiem. Sam w Tatrach byłem już kilka razy i wiem, jak siebie wyposażyć,
  3. A nie wiecie, jak obecnie wygląda sytuacja z parkingiem w Brzezinach ? Ja swoje wyjścia w okolice Hali Gąsienicowej (w tym Orla) zazwyczaj zaczynam właśnie od czarnego szlaku z Brzezin (do Murowańca dobrym tempem dochodzi się w niecałą godzinę). W zeszłym roku w czerwcu, jak wychodziłem stamtąd przed 5 rano to nikt opłat nie pobierał, a jak wróciłem koło 15 to żadnego wezwania do zapłaty nie znalazłem, więc chyba parking był darmowy. Jeśli planujesz wyruszyć z samego rana, to polecam ten kierunek, o ile oczywiście dalej jest tam darmowo ?
×
×
  • Create New...