Skocz do zawartości

Lodołamacz

Użytkownik
 • Postów

  20
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lodołamacz

 1. Chyba 50, ale sporo powtórek i różnych kompilacji ?
 2. Ostatni będzie Giewont i Rysy. Omijam Dolinę Jaworzynki, bo zawsze się dłuższy podejście na Halę ?
 3. Polecam przejść choć kawałek tatrzańskiej magistrali i gwarantuje że tam znajdziecie spokój i piękny widok na Słowację aż po horyzont
 4. My schodziliśmy w sporej mgle, ale w dalszym ciągu było sucho. Przy oblodzeniu w żlebie będzie nie ciekawie, a poza tym według mnie jak po polnej drodze.
 5. Jeśli kogoś to interesuję to szczyt orientacyjnie według mnie banalny. Odejście w prawo od przełęczy ciągle mniej lub bardziej widoczną ścieżką, aż dochodzimy do rynny która na zejściu sprawia sporo problemu szczególnie tym mniej zaawansowanym piechurom. Dużo sypkiego i mało stabilnych chwytów. Po wejściu na grań idziemy około 20 metrów w prawo do słupka. Wczoraj zdobyty. Ps. Co do szlaku na MPPCH... nie rozumiem jak można porównać ten szlak do orlej. Banał nawet w deszczu. O ekspozycji też nic nie wiem
 6. Lodołamacz

  Busy Zakopane

  Prawdopodobnie o 6 z minutami. Szukaj na dworcu PKP
 7. Nie znalazłem lepszego schematu od tego zamieszczonego na zdjęciu. Myślę, że niektórym może pomóc. Ps. Zdjęcie i obróbka nie mojego autorstwa.
 8. Jest ktoś w stanie opisać jak wejść na MSC ? Wiem że trzeba obejść z prawej strony (SK) i wbić się w rynnę tylko nie mam pojęcia co zastane na miejscu pod względem orientacyjnym.
 9. Poza szlakiem : Furkot, MS Czarny, Baranie Rogi Szlakiem : Kozi Wierch, Rohacze najlepiej od Wołowca
 10. Fotografem nie będę, ale też coś mam z zeszłego roku. Kwiecień :)
 11. Lodołamacz

  Bielovodska Dolina

  Jeśli chodzi o marsz w tej dolinie to ciężko się zanudzić, ale gdyby ktoś chciał iść na przykład z dzieckiem to odradzam ? Najgorzej było w pełnym słońcu na powrocie..nie chciała się skończyć ?
 12. Lodołamacz

  Bielovodska Dolina

  Sierpień - w kierunku Małej Wysokiej ? PS. Trasa dla cierpliwych ?
 13. Jak wygląda kwestia prawno mandatowa w przypadku, gdy służba parku nakryje nas z namiotem ?
 14. Wycieczka planowana na początek lata, bądź początek jesieni i zamysł jest trafić w słoneczną pogodę, ale dziękuje za wskazówkę ?
 15. Serdeczne dzięki za odpowiedź ?
 16. Jedna z najbardziej widokowych tras zaraz po Czerwonych Wierchach po polskiej stronie.? Szkoda, że nie udało się zejść do piątki przez brak raczków.?
 17. Nie warto się wypowiadać na ten temat, gdyż nie mamy informacji o przygotowaniu, umiejętnościach i okolicznościach tych wypadków.
 18. Lodołamacz

  Świnica

  Moje pierwsza góra w Tatrach nie licząc Kasprowego ? Zrobiła wielkie wrażenie ?
 19. Witam. Planuję latem taką trasę po Beskidzie Żywieckim i chciałbym się dowiedzieć od kogoś bardziej doświadczonego jak rozplanować to na dwa dni z namiotem. Mile widziane wskazówki lub modyfikacja trasy, gdyż nie mam pojęcia jak to wygląda w rzeczywistości. Co zabrać w plecak i na co się przygotować. Dzięki z góry ? https://mapa-turystyczna.pl/route/o26s
×
×
 • Dodaj nową pozycję...