Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/30/2020 in all areas

 1. Może się spotkamy w przyszłym tygodniu ?
  1 point
 2. Deptak i fontanna po remoncie są przepiękne. Władze dbają o rozwój, dlatego też miasto jest promowane a w sezonie letnim jest naprawdę dużo ciekawych imprez. Warto przyjechać i tak jak Mnich zakochać się ?
  1 point
 3. Zapakuj trochę chmielu to Ci się zrobi piwo!? To nie żart? bo jak widać to zabieramy własny prowiant.
  1 point
 4. LUblin to spokojne i piękne miasto. Szłam tą trasą, ale dawno temu, ale zdecydowanie polecam, naprawdę podziemia robią wrażenie, w ogóle Stare Miasto jest klimatyczne i godne uwagi. Poza tym polecam również muzeum na Majdanku, Muzeum na Zamku a dla relaksu Skansen, gdzie odbywają się różne imprezy na powietrzu. Warto przyjechać i pozwiedzać, zapraszam serdecznie.
  1 point
 5. Na ten moment wszyscy czekaliśmy z utęsknieniem. Dokonało się! Tatrzańskie szlaki otwarte!!! Jaram się, jak pochodnia. A Wy? https://tpn.pl/nowosci/tatrzanski-park-narodowy-otwarty-dla-turystow
  1 point
 6. Mogliby otworzyć całe Tatry. Maseczki, odległości, płyn do dezynfekcji rąk obowiązkowy. Niczym by się to nie różniło niż niedługo otwierane galerie handlowe. A w górach nawet mniejsze ryzyko, bo praktycznie się niczego nie dotyka. Na szlaki wysokogórskie (łańcuchy itp) o tej porze roku wybierają się raczej doświadczeni turyści niż niedzielni spacerowicze. Tak więc ruch by też nie był jak w sierpniu. Zresztą każdy ma swój rozum i jeśli się boi zarażenia to siedzi w domu i czeka na lepsze czasy. Wprowadzić należy godziny dla osób z grupy ryzyka (65+ itp). Od 10 do 14 mogą być w Tatrach. (Oczywiś
  1 point
 7. Ja planuję dwa weekendy zrobić w maju ( o ile oczywiście otworzą TPN, bo od poniedziałku będzie można już na legalu nocować).
  1 point
 8. I jeszcze spojrzenie na Tatry ❤
  1 point
 9. W lesie jest bardzo sucho. Roślinom brakuje deszczu!
  1 point
×
×
 • Create New...