Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/24/2019 in all areas

 1. O właśnie ?.Podsunąłeś mi dobry pomysł.Nigdy jeszcze nie byłem przy Zielonym Stawie w zimie,a ostatnio we wrześniu i było tak?:
  1 point
 2. Hmmm przy 3 nie warto ogólnie ryzykować gdzieś wysoko, ale z tymi dolinami masz rację, sam o tym zacząłem myśleć - może wycieczka do Chaty pod zielonym plesem ? Nie byłem tam jeszcze ale w sumie może być spoko
  1 point
 3. Nebelhorn( 2224 ) obowiązkowo bo widok z niego na ponad czterysta szczytów zapiera dech w piersiach!!!!!! Taras widokowy na szczycie i pyszne ciastko też obowiązkowo! Ze szczytu można zejść do stacji Höfatsblick i szlakiem nr. 4 do jeziora Seealpsee. Można również wjechać na Fellhorn i z górnej stacji przejść w kierunku Kanzelwand ścieżką przyrodniczo edukacyjną. To tyle bo po dwóch dniach zepsuła się pogoda i nici z zaplanowanej na trzeci dzień wycieczki.
  1 point
 4. Morskie Oko najlepsze jest zimą, kiedy można spacerować po zamarzniętej tafli jeziora.
  1 point
 5. Z książek polecam Nykę, jeśli chodzi o bloga to zdecydowanie polecam "Rudą z wyboru". Dokładne opisy szlaków, trudności, a to wszystko opatrzone zdjęciami.
  1 point
 6. Z książek to polecam osobiście przewodnik autorstwa Józefa Nyki, a bardziej dla taterników to przewodnik od Paryskiego.
  1 point
×
×
 • Create New...