Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/12/2019 in all areas

  1. Takie tam, pagóry niepozorne. Dość płaskawe, więc zimą dobre na biegówki, latem na rower. Ja Wam jednak polecam spacery po tamtejszych kopkach, szczególnie zimą- wtedy jest tam inny świat: Wszystkie fotki pochodzą z okolic Stogu Izerskiego. W sezonie zimowym można na niego wjechać kolejką w godzinach 18-22, więc łatwo dotrzeć na zachodzik :)
    1 point
  2. Dla osób ceniących sobie samotność w górach wart polecenia jest zielony szlak z Lipnicy Wielkiej. Szlak nie tak dawno odremontowany, mało uczęszczany, który prowadzi obok ruin dawnego schroniska Bedkidenverein. Powrót można zaplanować żółtym szlakiem po stronie słowackiej (dość ubogo znakowanym w niższych partiach) z wygodnym łącznikiem do parkingu. Parking spory koło leśniczówki.
    1 point
  3. Cześć. Diablak jest moim ulubionym szczytem :) Byłem tam kilka razy. Polecam każdemu kto nie był. Od krowiarek śmiało można wejść z dzieckiem. Przez przełęcz Brona szlak fajny, bez trudności latem, acz droga ciekawa, piękne widoki. I moja ulubiona perć akademików. Szlak ten ma coś z Tatr, są klamry, łańcuchy, choć nie jest trudny. Bardzo dobra przygoda przez poznaniem wyższych partii Tatr i kontaktu z żelastwem. Na koniec kilka zdjęć z okolic Babiej: Ze Szczytu na Tatry - sierpień 2018 Inwersja temperatur 10 m pod szczytem Klamry na perci akademików
    1 point
×
×
  • Create New...