Jump to content
Zośka

Kawa na Głodówce

Recommended Posts

W ten weekend schronisko Głodówka oferuje darmową kawę z pięknym widokiem na Tatry dla każdego kto przyniesie ze szlaku worek ze śmieciami. Worki oraz rękawiczki udostępnia schronisko a każdy kto będzie chętny wziąć udział w akcji ma zagwarantowaną nie tylko pyszną kawę za darmo ale także możliwość wejścia na niedostępny dla przeciętnego turysty taras widokowy w schronisku PTTK Morskie Oko. Jeśli będzie duże zainteresowanie to kolejne akcje będą nagradzane bezpłatnym przejazdem tyrolką lub udostępnieniem przez schronisko rowerów turystycznych. Myślę że to fajna akcja i być może mi też się uda załapać na tę kawę 😉

• Like ! 7

Od siebie mogę dodać że kawa jest niezła a kuchnię mają jedną z lepszych jeśli chodzi o schroniska 🍽

• Like ! 2

Dnia 10.06.2020 o 21:33, Zośka napisał:

Od siebie mogę dodać że kawa jest niezła a kuchnię mają jedną z lepszych jeśli chodzi o schroniska 🍽

A nie masz wrażenia, że kiedyś było smaczniej? Nie wiem, może to tylko moje odczucia, ale ostatnimi czasy, jakby się trochę popsuło.

• Like ! 1

31 minut temu, Mnich Moderator napisał:

A nie masz wrażenia, że kiedyś było smaczniej? Nie wiem, może to tylko moje odczucia, ale ostatnimi czasy, jakby się trochę popsuło.

Kiedyś było pysznie i trochę bardziej kameralnie a teraz faktycznie jakby trochę mniej ale widoki nadal super 😉 Wiadomo że przy Roztoce i Kondratowej wszystko wypada słabiej😃

A ja w ten długi weekend przeszłam kawał Beskidów i mogę polecić wszystkim Bacówkę na Rycerzowej Schronisko na Przegibku i na Rysiance. Zamiast spalać kalorie ciągle je uzupełniałam 😜

• Like ! 1

1 minutę temu, Zośka napisał:

Kiedyś było pysznie i trochę bardziej kameralnie a teraz faktycznie jakby trochę mniej ale widoki nadal super 😉 Wiadomo że przy Roztoce i Kondratowej wszystko wypada słabiej😃

A ja w ten długi weekend przeszłam kawał Beskidów i mogę polecić wszystkim Bacówkę na Rycerzowej Schronisko na Przegibku i na Rysiance. Zamiast spalać kalorie ciągle je uzupełniałam 😜

Z wymienionych przez Ciebie znam tylko Rycerzową. Miejsce kultowe, taka Beskidzka Roztoka. 

• Like ! 1

Przed chwilą, Mnich Moderator napisał:

Z wymienionych przez Ciebie znam tylko Rycerzową. Miejsce kultowe, taka Beskidzka Roztoka. 

Polecam dwa pozostałe chociaż w Beskidach ciężej spalić te kalorie 😀

• Like ! 1