Skocz do zawartości

Kije Black Diamond Trail Explorer 3 - usterka


p4w3k

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Tatromaniacy,

zwracam się z prośbą o pomoc w temacie kijów Black Diamond Trail Explorer 3. Ostatnio jeden z tych kijków został uszkodzony (jak na zdjęciu). Początkowo myślałem, że końcówki powinny być łatwo dostępne w sieci, ale właściwie to nic nie mogę znaleźć. W związku z tym:

1) Czy znacie miejsce, gdzie taką końcówkę można zakupić? Czy w ogóle producent przewidział możliwość ich wymiany?

2) Może znacie jakiś serwis w Krakowie/okolicach lub wysyłkowy, który podejmie się naprawy?

3) Czy ktoś z Was nie ma niepotrzebnego dolnego segmentu z tych kijków? Chętnie odkupię!

Wszelkie komentarze mile widziane 😉

Paweł

temp-Imageos9-Dxt.avif

temp-Image-U6z1-M0.avif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, p4w3k napisał:

jeden z tych kijków został uszkodzony

cześć

klasyczne uszkodzenie na kamienistym szlaku wlazł między kamienie dźwignia i wyłamanie. Miałem to samo tylko ja się posługuję Rockland Rapid Alu. Jak sobie poradziłem ano tak , zmierzyłem średnicę kijka tam gdzie wchodzi grot , o ile wiem są 11mm ,12mm ,13mm , moje chyba miały 12. Drogą kupna w tym sklepie https://militaria.pl/p/grot-vidia-tip-11-mm-2-szt-75624nabyłem końcówki o potrzebnej średnicy , teraz chyba mają tylko 11.Ale pewnie inne się pojawią. Stare końcówki wsadziłem na chwilę do wrzątku , jak zmiękły ściąłem jeden bok i zdjąłem , następnie na wcisk nałożyłem nowe , operację powtórzyłem na drugim kijku . Było to dwa lata temu działa do dzisiaj , czy zadziała w wypadku 8a, one są z wyższej półki więc nie wiem.

  • Lubię to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...