Skocz do zawartości

Aktualne warunki 5-stawów / Morskie Oko / Ornak


ElonMusk007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zarezerwowane nocleg w Murowańcu i planowałem na drugi dzień udać się do schroniska 5-stawów lub schroniska nad Morskim Okiem gdzie rownież mam zarezerwowany nocleg. Czy ktoś wie jak obecnie wyglada taka trasa i którędy będzie najlepiej? 
 

Alternatywa jest trasa z  Murowańca do Schroniska na hali Ornak potem Kiry i nocleg w Zakopanem. Tu również poproszę o informacje jak z warunkami oraz najlepsza bezpieczna trasę. 
 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj z 5-tki przez Świstówkę do MOK-a masz zamknięte ,od Wodogrzmotów wczoraj otworzyli  ale to wiesz. Z Murowańca na Ornak to w lecie ok 7h a teraz.....  10-11 ? Ogólnie szlaki możesz mieć ciężkie zwłaszcza  że teraz  zmienia się pogoda , ociepliło się i trochę kurzy.Ja by się na takie coś nie wypuszczał, ale Twój wybór.Jak chcesz dłuższe przejście to ja bym poszedł takhttps://mapa-turystyczna.pl/route/3n2yw też będzie pewnie miękko i ciężko/dolicz ze dwie godziny/ ale bezpieczniej.

Chociaż tak najrozsądniej to według mniehttps://mapa-turystyczna.pl/route/3yiby

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ElonMusk007 napisał:

Witam, mam zarezerwowane nocleg w Murowańcu i planowałem na drugi dzień udać się do schroniska 5-stawów lub schroniska nad Morskim Okiem gdzie rownież mam zarezerwowany nocleg. Czy ktoś wie jak obecnie wyglada taka trasa i którędy będzie najlepiej? 
 

Alternatywa jest trasa z  Murowańca do Schroniska na hali Ornak potem Kiry i nocleg w Zakopanem. Tu również poproszę o informacje jak z warunkami oraz najlepsza bezpieczna trasę. 
 

Cześć Elon - fajnie że zawitałeś na forum.

Z Murowańca najlepiej przez Zawrat i szybki zjazd na nartach do Doliny Pięciu Stawów podejście Szpiglasową Przełęcz i fajny zjazd do Morskiego Oka, na Ornak najlepiej rano wjechać krzesłami na Kasprowy Wierch i piękna wędrówka przez Czerwone Wierchy ze zjazdem do Doliny Kościeliskiej

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...