Jump to content
Sign in to follow this  
Fibi

Sławkowski Szczyt

Recommended Posts

31 minut temu, jaaga76 napisał:

@Fibi  pogoda jest czasami lepsza, czasami gorsza, ale w tym drugim przypadku z wejście może też być sporo satysfakcji. Może nie można się "wizualnie napaść", ale sama wspinaczka też jest ok. 

Ja akurat za bardzo nie lubię chodzić w takiej całkowicie pochmurnej pogodzie. Potem zawsze prześladuje mnie myśl, że trzeba będzie tu wracać  i poprawiać 😉 To wynika z tego, że mam w Tatry daleko i zwykle następne szanse są za rok ☹️ No i wolę chodzić w pierwszej kolejności w nowe miejsca, a nie tam gdzie już byłam. 

Posted (edited)
6 minut temu, Fibi napisał:

Ja akurat za bardzo nie lubię chodzić w takiej całkowicie pochmurnej pogodzie. Potem zawsze prześladuje mnie myśl, że trzeba będzie tu wracać  i poprawiać 😉 To wynika z tego, że mam w Tatry daleko i zwykle następne szanse są za rok ☹️ No i wolę chodzić w pierwszej kolejności w nowe miejsca, a nie tam gdzie już byłam. 

Rozumiem. Ale na pogodę wpływ mamy dość ograniczony i czasami trzeba się cieszyć z tego co jest.  A że nie wszystko widać... bywa.   Tak mam na Rawkach w Bieszczadach.... trzy podejścia- trzy razy mgła i widoczność na długość ręki. Ale i tak jakoś lubię ten szlak 😁 ( może dlatego, że zawsze w wcześniej w schronisku sprawdzamy czy piwo z żółtkiem jest tak samo dobre jak zawsze 😉😉😉). 

Edited by jaaga76
  • Like ! 1