Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/21/2021 in all areas

 1. Grześ widok w stronę Wołowca
  8 points
 2. Drodzy, jest już termin kolejnego spotkania forumowiczów, tym razem planujemy się spotkać 10-12 września. Planowany nocleg - Chocho albo Ornak. Osoby zainteresowane poproszę o zalajkowanie mojego posta. Z chętnymi będę kontaktował się indywidualnie. W razie pytań, pozostaję do dyspozycji ?
  5 points
 3. Jeśli ktoś jeszcze nie rozliczył tegorocznego PITa to przypominam Nr KRS Fundacji TOPRu 0000030706 ?
  4 points
 4. Na początku zawsze jak leżałem na lekkim zboczu, to miałem uczucie, że się osuwam ? Najgorzej jak jeszcze mi się sniło, że lecę w dól ale to było podczas pierwszej drzemki na Kończystym ?
  3 points
 5. Dzisiaj ponownie odwiedziłam Bór na Czerwonem szukając oczywiście śladów wiosny. I znowu zaskoczył mnie urok tego miejsca. Tym razem oprócz pojawiającej się tu i ówdzie świeżutkiej zieleni, urzekł mnie świergot ptaków i zapach... cudowny zapach lasu. Szkoda że na zdjęciach tego nie widać.
  2 points
 6. https://podroze.gazeta.pl/podroze/7,114158,27002601,bedzie-nowa-sniezka-turysci-znow-spotkaja-sie-w-dolnym-spodku.html#s=BoxOpImg5 Good news ??
  2 points
 7. Lato coraz bliżej (chociaż pogoda na to nie wskazuje), więc naszło mnie na jeszcze jedną historię z wyprawy w Tatrach ? Akcja ma miejsce podczas tego samego wyjazdu, gdzie wraz ze swoimi ziomkami wchodziłem na Krywań, Rysy i Koprowy. Po dniu relaksu na Rusinowej decydujemy się na wyjście na jeszcze jeden wschód słońca – tym razem na Krzesanicy. Po dniu restu jesteśmy wypoczęci. Grzecznie idziemy spać w okolicach 22, by wstać po pierwszej. Heh, o tej porze to ja zazwyczaj się kładę. Snu było niewiele, ale lepiej coś niż nic ? Zbieramy się z łóżek, „poranna” toaleta, spakowanie ostatni
  2 points
 8. Gdzie Ty ta drzemkę robiłeś, że czułeś spadanie ?? Na kazalnicy? ?
  2 points
 9. Wczesne wstawanie można sobie zrekompensować fajną drzemką na szczycie. Na początku może być wrażenie, że się spada ale da się do tego przyzwyczaić. Ewentualnie dobra kawka przy promieniach takiego Słońca, to też złoto ?
  2 points
 10. W ogóle to jestem fanem butów La Sportiva na mnie pasują idealnie Także dzięki za odp. I te scarpy naprawdę są wygodne.?
  1 point
 11. Masz bardzo dobre odczucie ? Ribelle posiadają tzw. roller, dzięki czemu lepiej się "toczą" i mimo swojej twardości nie męczą tak stopy. To bardzo dobre i solidne buty, sam ich używam, gratuluję wyboru. Kolega @Luk_, któremu poleciłem ten model, może dorzucić trzy swoje grosze ?
  1 point
 12. @iskapcq byłam tylko raz na weekend ale bardzo miło wspominam. Mogę polecić szlaki piesze po Wzgórzach Szymbarskich czyli Beskid Kaszubski z Wieżycą?. Wokół Wieżycy jest kilka znakowanych pieszych i rowerowych szlaków m.in. w okolicach Somonina, Szymbarku albo Ostrzyć. Jeśli lubisz aktywny wypoczynek to namawiam bo okolica jest bardzo ładna?.
  1 point
 13. Zdjęcie może takie sobie ale ten punkt widokowy...?. Takie coś tylko w Tatrach?
  1 point
 14. Póki zwierzątka są małe to nawet taki dziczek fajny. Wydaje mi się, że sarny są płochliwe, jelenie z rogami to jednak wolę z dalsza oglądać. To, że może ona mieć ochotę na moją szynkę.
  1 point
×
×
 • Create New...