Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/25/2020 in all areas

 1. Bardzo fajna seria i jeszcze lepszy kanał naszego forumowicza @Ochtabiński. Świetna robota, naprawdę bardzo przyjemnie się ogląda ?
  2 points
 2. Witam MeteoTatry to aplikacja, na podstawie której dowiesz się, co dzieje się w Tatrach od strony meteorologicznej w czasie rzeczywistym. W jednym miejscu możesz sprawdzić zagrożenie lawinowe po polskiej i słowackiej stronie Tatr, sprawozdania i raporty burzowe i meteorologiczne, mapy satelitarne Polski i Europy, aktualne parametry meteorologiczne w różnych miejscach na Podhalu, zapisać swoje ślady na mapie i w przycisk szybkiego wypadku w celu wykonania połączenia alarmowego. Pamiętaj, że zgodnie z teorią Muntera możemy znacznie uniknąć wypadków w górach na etapie planowania po
  2 points
 3. http://rafalraczynski.com.pl/tatry-na-zywo/
  2 points
 4. Mieszka ktoś w okolicy? Podkarpacie i te strony i chciałby sie wybrać na bieszczadowanie ?
  1 point
 5. Mnich napewno się nie rozczarujesz, poza zmienionym tytułem, środek jest zupełnie podobny?
  1 point
 6. oraz apka https://play.google.com/store/apps/details?id=com.praca.pogodowyalert&hl=pl
  1 point
 7. Zakładka bezcenna ? Dzięki!!! Oby więcej deszczowych prognoz.
  1 point
 8. Dzięki ? Polecam zakładkę http://rafalraczynski.com.pl/komunikat-pogodowy/
  1 point
 9. Subskrybuję kanał, jest naprawdę świetny!? Bardzo polecam!
  1 point
 10. Super strona i cudowne zdjęcia. Gratuluję nie tylko pasji, ale i talentu.
  1 point
 11. Z kwartalnikiem Tatry polubiliśmy się od pierwszego artykułu. Bardzo dużo fajnych tekstów i zdjęć. I tematyka zróżnicowana, bo jest i o przyrodzie, i o kulturze. "Na szczycie" zamówione. Mam sentyment do "n.p.m", więc pewnie się nie rozczaruję ?
  1 point
 12. ,, TATRY" kupuję od chyba czterech lat... Bardzo dobry, profesjonalny kwartalnik. Jeżeli kogoś interesuje wszystko związane z tatrami to go polubi. Dużo w nim historii, przyrody.... Artykuły są długie i ciekawe. W każdym numerze również kronika zdarzeń TOPR. Natomiast miesięcznik ,, Na szczycie" ma zupełnie podobne oblicze jak,, n. p. m. ". Cieszę się że twórcy nieistniejącego kontynuują swoje dzieło?. Ja kupuję oba tytuły i polecam?????
  1 point
 13. Właśnie odebralem z paczkomatu ?
  1 point
 14. Drodzy Tatromaniacy! Każdy ma własne zdanie i proszę Was wszystkich o jego uszanowanie. Z pewnością każdy z nas ma po części rację, nie ma rozwiązań idealnych. Nie stwarzajmy tutaj niezdrowej atmosfery, bo przecież złączyła nas tu wspólna pasja, jaką jest miłość do gór! Wszyscy znajdujemy się teraz w trudnej sytuacji, każdy z pewnością ma dość izolacji, masek i życia w strachu przed epidemią, stąd też możliwa frustracja. Jednak miejmy nadzieję, że to wszystko minie i znów spotkamy się na szlakach, a każdy wyruszy na swoją zaplanowaną wcześniej wyprawę! Pozdrawiam wszystkich cieplutko! ?
  1 point
 15. Mam info z pewnego źródła, że najpóźniej w maju TPN ma otworzyć swoje podwoje. Schroniska przyjmują rezerwację na maj, więc coś musi być na rzeczy.
  1 point
×
×
 • Create New...