Skocz do zawartości

Buty do raków koszykowych


Rafał60

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Jestem przed wyborem butów na okres zimowy/wczesno wiosenny które będą zapewniały komfort termiczny i najważniejsze aby były odpowiednio sztywne do raków koszykowych. Jakie modele możecie polecić do ok. 400/500zł? Przejrzałem sporo modeli i mam mętlik w głowie. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Rafał60 napisał:

możecie polecić do ok. 400/500zł? Przejrzałem sporo modeli i mam mętlik w głowie. 

Napisz na co patrzyłeś i co najbardziej Tobie sie pasowało.  Budżet nie jest wielki, ale na pewno coś podpowiemy. 

 

Na Olangi patrzyłeś?  

Edytowane przez jaaga76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Rafał60 napisał:

Dzień dobry

Jestem przed wyborem butów na okres zimowy/wczesno wiosenny które będą zapewniały komfort termiczny i najważniejsze aby były odpowiednio sztywne do raków koszykowych. Jakie modele możecie polecić do ok. 400/500zł? Przejrzałem sporo modeli i mam mętlik w głowie. 

 

Pozdrawiam

W tym budżecie poszukaj znajdzieś coś ze stajni Aku, albo Salomona. Pamiętaj, żeby buty nie miały zbyt miękkiej podeszwy, bo nawet z koszykami mogą kiepsko współpracować. 

Tu masz całkiem niezły model, można je znaleźć w niższej cenie:

https://eobuwie.com.pl/p/trekkingi-aku-trekker-l-3-wide-gtx-gore-tex-977w-black-orange?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_PL_EOB_PMAX_CSS_Wyklucz_Pozostale&utm_id=20550711051&is_retargeting=true&pid=google&af_sub1=cpc&c=_PL_EOB_PMAX_CSS_Wyklucz_Pozostale&af_click_lookback=1d&af_reengagement_window=7d&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwqdqvBhCPARIsANrmZhOiLbHMoulu__xJEDqIBsJEF_Hh9PtZxQqXjnwrs9NzC2uOt9rkyjEaAq2bEALw_wcB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...