Jump to content
Sign in to follow this  
alexsob

Czy sypie już snieg w Tatrach?

Recommended Posts

Zgodnie z prognozą  Tatromaniak.pl ogłosił  ze od najbliższego piątku  czyli od 05.09.19. tak wiec mam pytanie czy już sypie snieg w tatrach?

Polecam monitorować stronę kamery.topr.pl + strony z kamerami z Łomnicy i Kasprowego (na pewno wygooglasz).

Poza tym możesz  śledzić strony podane w temacie "Prognozy pogody" - tam z dużą dozą prawdopodobieństwa dowiesz się, kiedy w Tatrach (i innych górach) spadnie śnieg 🙂

• Like ! 1

2 godziny temu, Luk_ napisał:

Polecam monitorować stronę kamery.topr.pl + strony z kamerami z Łomnicy i Kasprowego (na pewno wygooglasz).

Poza tym możesz  śledzić strony podane w temacie "Prognozy pogody" - tam z dużą dozą prawdopodobieństwa dowiesz się, kiedy w Tatrach (i innych górach) spadnie śnieg 🙂

A ja polecam czytać ze zrozumieniem. Odniosłem się tylko do rewelacji pogodowych Tatromaniaka o piątkowym śniegu w tatrach.

Hej. Jeszcze nie pada 🙂 Aktualnie chmury jakieś 2000 plus. Ciepło, może się rozpogodzi. Na śnieg się nie zapowiada

Edit: nad chmurami ledwo widoczna Łomnica i fragment grani Sławkowskiego. Nie są białe 🙂

Edited by Mateusz Z

@alexsob odpowiadając na Twoje pytanie "czy pada śnieg w Tatrach" pokazałem Ci bardzo łatwy sposób, dzięki któremu możesz samodzielnie sprawdzic czy jest opad - bez angażowania innych osób 😉 Jeśli nie widać gór np. z powodu chmur to może kamerka jest zalodzona -> temperatura na minusie i może być śnieg. A jeśli spadł i obrazu nie przysłaniają chmury to z pewnością sam sobie odpowiesz na własne pytanie 😉

Tatromaniak nic nie ogłosił, tylko przekazał co w tamtym momencie wskazywały prognozy pogody. Prognozy pogody zmieniają się bardzo szybko, w tamtym momencie zapowiadały opady śniegu, rozumiem że masz z tym jakiś problem i stąd ten prowokacyjny ton posta? PS: Odpowiadając na pytanie, dziś trochę sypało.

• Like ! 1