Jump to content

Mania91

Member
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mania91

  1. Uwielbiam każdą drogę do Doliny Pięciu Stawów. Lubię też Dolinę Roztoki, Rusinową Polane z obowiązkowym przystankiem na Wiktorówkach, Halę Gąsienicową i Czerwone Wierchy. :)
  2. Ja wybieram zazwyczaj drogę przez Boczań. W zasadzie przez całą drogę są piękne widoki, trasa nie jest zbytnio wymagająca i można sobie zrobić spokojnie przystanki na odpoczynek. Na powrót zawsze wybieram drogę przez Halę Gąsienicową do Brzezin. Taki mały powrót do młodzieńczych lat, kiedy jeździło się na obozy sportowe z klubem wioslarskim i biegało się ta trasą na Murowaniec kilka razy podczas jednego obozu (zawsze za karę) :)
  3. Cześć, Mam na imię Manuela i mam nadzieję, że na tym forum będą sami prawdziwi miłośnicy gór, którzy nie plują jadem i nie czekają na potknięcia innych. Mam nadzieje, że ta społeczność będzie się wzajemnie szanować, nawet mimo odmiennych zdań. Do zobaczenia na szlakach.
  4. Zdecydowanie mogę polecić w Murzasichle Pokoje u Hanusi. W okresie letnim 35zl osoba, w zimowym 80zl z pełnym wyżywieniem. Gospodarze bardzo życzliwi, nawet w ekstremalnych warunkach. Pokoje czyste, zadbane, ogród i otoczenie domu dostosowane również do najmłodszych miłośników gór.
×
×
  • Create New...