Jump to content

Mania91

Member
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Uwielbiam każdą drogę do Doliny Pięciu Stawów. Lubię też Dolinę Roztoki, Rusinową Polane z obowiązkowym przystankiem na Wiktorówkach, Halę Gąsienicową i Czerwone Wierchy. :)
  2. Ja wybieram zazwyczaj drogę przez Boczań. W zasadzie przez całą drogę są piękne widoki, trasa nie jest zbytnio wymagająca i można sobie zrobić spokojnie przystanki na odpoczynek. Na powrót zawsze wybieram drogę przez Halę Gąsienicową do Brzezin. Taki mały powrót do młodzieńczych lat, kiedy jeździło się na obozy sportowe z klubem wioslarskim i biegało się ta trasą na Murowaniec kilka razy podczas jednego obozu (zawsze za karę) :)
  3. Cześć, Mam na imię Manuela i mam nadzieję, że na tym forum będą sami prawdziwi miłośnicy gór, którzy nie plują jadem i nie czekają na potknięcia innych. Mam nadzieje, że ta społeczność będzie się wzajemnie szanować, nawet mimo odmiennych zdań. Do zobaczenia na szlakach.
  4. Zdecydowanie mogę polecić w Murzasichle Pokoje u Hanusi. W okresie letnim 35zl osoba, w zimowym 80zl z pełnym wyżywieniem. Gospodarze bardzo życzliwi, nawet w ekstremalnych warunkach. Pokoje czyste, zadbane, ogród i otoczenie domu dostosowane również do najmłodszych miłośników gór.
×
×
  • Create New...