Jump to content

emerald

Member
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About emerald

 • Birthday 04/13/1995

Recent Profile Visitors

163 profile views
 1. @Krzysiek Zd okej, zanotowane ? W Tatrach Zachodnich jeszcze nie miałam okazji być, więc chyba czas najwyższy ?
 2. To chyba pozostaje nam jeszcze poczekać i zaplanować trasy alternatywne ? siłowo damy radę, bardziej chodziło o kwestie techniczne ? Dzięki za pomoc!
 3. Bardzo dziękuję za odpowiedzi! Z rakami i czekanem doświadczenie mamy moim zdaniem za małe na takie warunki, więc Szpiglas zimą zaczeka sobie do następnego sezonu, a wybierzemy mniej zaawansowane miejsca ?
 4. Aby nie zakładać nowego wątku, zapytam tutaj :) wybieramy się z przyjaciółką na weekend 22-23 maja. Zastanawiamy się nad wyjściem na Szpiglasowy Wierch. Czy raczki oraz kije trekkingowe wystarczą już o tej porze roku, czy lepiej mieć też raki? I pewnie standardowe pytanie od której strony łatwiej wchodzi się tam w taką pogodę, jaka jest obecnie :) Mam nadzieję że nie zadałam turbo głupiego pytania ;) pozdrowienia!
 5. na pewno będę zaglądać tu codziennie! ? Dzięki!
 6. No dobra, to ja też się przywitam ? Jestem Magda, jeżdżę sobie w góry kiedy tylko mam wolny czas, miałam możliwość zdobyć Rysy i Krzyżne. Chciałabym zająć się górskimi wędrówkami bardziej serio, dlatego od długiego czasu czytam to forum, a teraz postanowiłam się wreszcie zarejestrować i trochę udzielać ? Fajnie jest być w gronie uprzejmych i pozytywnych Tatromaniaków! ?
×
×
 • Create New...